Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek is durván csaltak...

Szerintetek is durván csaltak az amerikai választáson a demokraták?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy anélkül is nyertek volna, de gusztustalan volt. Van, hogy a számlálók töltik ki a szavazatokat, miközben a rendőr nézi, van, hogy elégetik a Trumpra leadottakat, van, ahol golyóstollat fogadnak csak el, vagy nem ellenőrizhetik a számlálást a republikánusok. Állítólag sok halott szavazott, Biden szavazatai hirtelen óriásit emelkedtek több helyen, és csak az övé, és rengeteg ilyen dolog van. A média, tv, közösségi oldalak cenzúrázzák az amerikai elnököt! Már azt is, aki csalást emleget! Lekapcsolják az elnököt élő adásban, és megmagyarázzák, hogy nem volt csalás. (Ezt még senki sem tudhatja biztosan...) Teljesen gátlástalanok. Néhányan felvetik, hogy le kell számolni a republikánus politikusokkal, bebörtönözni Trumpot, stb. És minden jó lesz, megszüntetik az égető rendszerszintű rasszizmust. Sosem szoktam csalást emlegetni, ha az ellenfél nyer, de ezek durva dolgok.

2020. nov. 11. 10:20
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
96%

"csípőből elvetni az egészet részrehajlásra mutat."

Akkor én is nyugodtan mondhatom, hogy te otthon kecskékkel szexelsz, nem? Csípőből elvetni részrehajlásra mutat.

2020. nov. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
12%
Elég naivnak kell lenni ahhoz, hogy valaki ne higgye el a választási csalás tényét.
2020. nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen súlyos vád esetén nem elhinni kell, hanem bizonyítani.
2020. nov. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
93%

"én is nyugodtan mondhatom, hogy te otthon kecskékkel szexelsz, nem? Csípőből elvetni részrehajlásra mutat."

Mondani mondhatod, de ha a GyK-n mindenki azt mondaná erre hogy hamis az állításod (nem csupán megalapozatlan hanem hamis, ergo szerintük te csak hazudsz, pedig teszem azt még tanúid is vannak akik látták hogy én kecskékkel szexelek) te is éreznéd a részrehajlást. Főleg ha egy hónappal ezelőtt már kiállt egy Bobulinszki Antal nevű felhasználó aki ismer engem azzal hogy nem csak a zűrös gyerekem csinált ilyet de én is más állatokkal szexeltem és erről felvételei is vannak. Eléggé gyanús lennék, nem gondolod? Ahogy a többi GyK-s is mert szerintük hazudsz és hisztizel és nem tudsz veszíteni?

Miért kéne akkor feladnod, főleg mert az én sleppem hasonló vádakkal illetett téged éveken át folyamatosan?

2020. nov. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
95%
És a jelenlegi helyzetben ki állít ki Trump-ék mellett egy hónappal ezelőtt, mint tanú, hogy a demokraták csalnak? Továbbá mikor állította Biden csapata, hogy Trump korábban csalt a választáson? Mert ezek hiányában elég buta összehasonlítás a sztorid.
2020. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
32%

"És a jelenlegi helyzetben ki állít ki Trump-ék mellett egy hónappal ezelőtt, mint tanú, hogy a demokraták csalnak?"


Biden másik ügyéről beszélek (ahol a fián keresztül üzletelt Kínával alelnökként). Ahogy kecske helyett is más állatokat írtam, nem véletlenül.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=aiiSq7toqlQ


"Továbbá mikor állította Biden csapata, hogy Trump korábban csalt a választáson?"

A demokraták, 3 éven keresztül. Trump-ot terhelő bizonyíték nem került elő azóta sem.

2020. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 Andizsuzsi ***** válasza:
97%

"Nem tudom mennyi igaz abból amit mondott de csípőből elvetni az egészet részrehajlásra mutat. Azt is mondta hogy tanúik vannak. És mielőtt azt mondod "miért nem mutatják meg őket", én se hoznám őket még nyilvánosságra, nehogy megkörnyékezzék őket."


Addig, amíg azt mondja, hogy felülvizsgálatot kér, mert úgy gondolja, hogy visszaélések történtek, semmi probléma. Mihelyt elkezd vagdalkozni, lekeverik. Furcsa ez ugye egy olyan országban, ahol a házelnök szabadon "moslékozhatja" az ellenzéket, amiről a kormányzópárt kereszténydemokrata kommunikációs igazgatójának is csak az a véleménye, hogy hát "keményen szokott a házelnök úr fogalmazni".

2020. nov. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:

Csakhogy Trumpék nem vádaskodnak, mert mindenki látta azt a számtalan felvételt, bejegyzést, hogy mennyien csaltak, ahogy kérdeknek, hogy már több 100 Trump-szavazatot elloptak és elégettek, ahogy hirtelen felugrik Biden, 100 ezer szavazatot kap, Trump pedig semmit, ami kb. lehetetlen. Az a sok szoftvermeghibásodás, ami véletlenül mindig Bidennek kedvezett... Trump, Giuliani és a többiek sem teljesen hülyék, nyilván nem csak kitalálnak ilyen dolgokat poénból. Az meg, hogy vannak érvénytelen szavazatok, számolják újra a szavazatokat, csak az érvényeseket, pl. az időben leadottakat, nem vádaskodás.

A közösségi média régóta cenzúrázza az USA elnökét és mindenki mást is, miközben lehet éltetni a nizzai eseményeket, vagy börtönnel fenyegetni, nácizni a Trump-szavazókat, mert az olyan progresszív.

2020. nov. 11. 15:39
 39/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindent elhinni amit a kozossegi mediaban latsz.

- A golyostollat mar leirtam, ez kamu volt, a Sharpie-t szereti legjobban a szavazatszamlalo gep.

- A hirtelen felugrik 100ezret csak egy elgepeles volt az egyik megye weboldalra feltoltott (tehat nem a hivatalos) adatai kozott, amit rogton javitottak. Aki eredetileg ezt eszrevette, az is beismerte mar, hogy tevedett: [link]


"nyilván nem csak kitalálnak ilyen dolgokat poénból": Nyilvan nem poenbol talaljak ezeket ki (nem is ok talajak egyebkent ki, hanem a kozossegi mediaban terjednek ezek az osszeeskuveselmeletek) - ok csak kihasznaljak ezt a helyzetet a sajat javukra (figyeld meg, hogy sosem allitanak semmi konkretat - nem akarnak jogi felelosseget - csak olyanokat, hogy "sok ember mondja, hogy igy meg ugy csaltak")

2020. nov. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
100%

A felsorolt dolgokat ("csalásokat") mind megvizsgálták hivatalosan, és adtak ki róluk közleményt. Ha tudsz angolul, akkor megkeresheted őket.


Ha nem tudsz, akkor fogadd el, hogy rengeteg téves, manipulatív infó van a neten, amelyeknek a fele sem igaz. Legyél kritikus a fantasztikus leleplezésekkel, mielőtt ténylegesen beigazolódnak. Az nem jó, ha az ember csak azért hiszi el a dolgokat, mert abban szeretne inkább hinni, hogy az ő favoritja, Trump győzött.

2020. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!