Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért gondolják sokan, hogy...

Miért gondolják sokan, hogy Biden demens?

Figyelt kérdés
Maximum 5-10-15 perc tartalmat találunk arról, hogy értelmetlenül beszél egy egész éves kampány alatt, ahol beszélt kb. 20-30 órát minimum.

2020. nov. 11. 12:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%

#9. Létezik fiatalkori demencia is!


Ez sehogy sem egészséges, ilyet egészséges ember nem csinál.


És én nem tartozom Trump rajongói közé, sőt.

Bident a demenciájával együtt alkalmasabbnak tartom Trumpnál, mert Ő meg pszichopata, meg hagy ne soroljam...


Te viszont a kommentjeid alapján legalábbis, elfogult vagy Bidennel.

2020. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, a demenciát ne úgy képzeld el, hogy az illető teljesen buta lesz tőle. Egymást váltják azok az időszakok, amikor teljesen ép, mindenre jól emlékszik, képben van és nagyon tisztán tud gondolkodni, cselekedni, dönteni - meg azok az eleinte rövidebb periódusok, amikor nem tudja mi és hol van. Ezért olyan ijesztő a demencia azok számára akik ebben szenvednek, mert pont hogy maguk is tisztában vannak azzal, hogy időnként elvesztik a kapcsolatot a valósággal és nem tudnak értelmesen gondolkodni. Sajnos idővel ezek az időszakok gyakoribbá válnak, aztán hosszabbak lesznek és van akinél sok év után jön el az, hogy már alig van tiszta pillanata.

Általában ez ha kevésbé súlyos, akkor az idős kor velejárójának tekintjük és nincs vele gond. Ilyen az, amikor egy idős rokon huszadszorra meséli el neked ugyanazt a sztorit, mert nem emlékszik arra hogy tegnap meg a múlt héten már elmondta. Vagy ha elfelejti miért is indult el otthonról. Ettől még az ideje többségében teljesen normálisan éli az életét.

Csakhogy most egy hatalmas ország vezetőjéről van szó, akinél nem lehetnek ilyen időszakok még elvétve sem. Mert ennek az embernek kell döntést hoznia időnként akár emberek millióinak életéről és haláláról. Lehet hogy egy fél évig nem lesz vele gond, csak éppen akkor amikor dönteni kell arról, hogy megtámadják-e valamelyik országot vagy sem és ő éppen összekeveri az időt és azt hiszi Bush idejében vannak, és aki akkor ellenség volt azt nézi ma is annak?

2020. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, demencia nélkül szinte elképzelhetetlen, hogy valaki a halott fiát vízionálja más helyére.


Tök mindegy hány óra anyagból van összevágva, ha a tünet egyértelmű.


Ez viszont nagyon ilyesztő tekintve, hogy az elnöknek, gyakran kell fél napnál tovább is aktívan feladatot végeznie.


Egyébként fizikailag tényleg jól tartja magát, minden elismerésem, de szegény szellemileg mér kopott.

Nem hiába terveznek rövidített elnöki ciklust vele.

Hogy úgymondjam, csak egy böff volt amivel Trumpot akarták leváltani.

2020. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
2020. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

13


ijesztő

2020. nov. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
14:22 Ez a 3 videó 14 perc. Nem 2 órából van összevágva
2020. nov. 11. 16:37
 17/20 anonim ***** válasza:
53%
Ezt egy masik posztban leirtam: egybatlag alkoholista, elhizott magyar 60 evesen meghal, igy az hogy valaki 70+osan elnok lesz abbol az jon le h demens. Ilyen a magyar felfogasmod.
2020. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%

Ha egy magyar 77 évessel hasonlítom össze akkor jó állapotban van, de egy elnökön nagy a nyomás.

Interjúk , meeting-ek.

Mindig a toppon kell lenni.

Ez a szint már magas neki.

Szerintem is demens, de ha egy hétköznapi emberhez hasonlítod akkor meg jó állapotban van.

2020. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom orvosilag mitől.kezdve demens.

Én harminc éve tanítok egyetemen, jó sokezer órás dumáltam, és NEM tudsz összevágni azokból 5 perc félrebeszélést sem.


Csak mostanában kell nagyon koncentrálnom, hogy ne kalandozzak el a fő-szövegtől mert volt, hogy nem találtam vissza az elágazási pontra.


De nem kevertem még össze a soproni pénzügytan előadásomat a pesti vállalkozástannal.


És hol van az én felelősségem az övétől?

2021. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Még ha nem is lenne demens akkor se engedném gyerekek közelébe:

https://www.youtube.com/watch?v=du6-kYenGbk

2021. jún. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!