Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most hogy végre felszámolófik...

Most hogy végre felszámolófik a Trump-féle populista diktatúra, mi magyarok is reménykedhetünk, hogy Orbánékat hamarosan leváltják?

Figyelt kérdés
Amerika egyertelmuen dontott: nem ker tobbet a populista amokfutasbol. Szerintetek lehet-e, vagy inkabb van-e ertelme párhuzamot vonni az itthoni es az amerikai helyzet kozott?

2020. nov. 25. 00:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%

Ti mindig reménykedtek. 10 éve. Abban, hogy MÁSOK majd leváltják.

Azonban mi is ott leszünk és erről mi döntünk, magyar választók, nem idegenek, akiket ti mindig be akartok hívni ellenünk.

2020. nov. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 árokpart ***** válasza:
65%
Előfordulhat igen.
2020. nov. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 árokpart ***** válasza:
40%
1-es. Sajnos csakazt hisszük, hogy dönthetünk 2012-ben nélkülünk, népszavazás nélkül fogadták el az Alaptörvényt és ebben kormánypárt és ellenzék is benne volt. Én is azt mondom, hogy mi a lakosság döntsünk és népszavazással, az alkotmányozó nemzetgyűlés összehívásával hozzuk létre a szabad és független Magyarországot az elmúlt 30 év politikusai nélkül.
2020. nov. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%
Állítólag a magyar antifa már kapott kiképzést, hogy hogyan tovább. Lesz itt még móka, nyugi srácok. ;)
2020. nov. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
Rövid, de szemet felnyitó volt számomra ez a kis gondolatkezdemény a részedről. Szerintem abszolút van értelme párhuzamot vonni az amcsi és a magyar politikai & szociológiai ügyek között. Korábban semlegesen álltam a jelenlegi, Fidesz irányította politikához, mert úgy voltam vele, hogy nem igazán van értelmes alternatíva a magyar politikai színtéren. Utóbbi állításomat még most is fent tartom, de újabban egyre jobban zavar az a korrupt, mentálisan lehúzó, diktatórikus magatartású látszatköztársaság, amiben élünk. Az is dühít, hogy Orbán Viktor miatt fokozatosan romlik a magyarok megítélése, ezzel csak nehezíti az emigráltak boldogulását kint, külföldön. Hozzáteszem, lehetne ennél rosszabb is, és nem minden intézkedést ítélek el a kormány részéről (szóval nem vagyok elvakult antifideszes), de úgy érzem én is, le kéne váltani ezt a rendszert. Nem hiszek a választásokban. A folyamatosan változó külpolitikában látom az esélyét egy második rendszerváltásnak. Viszont az amcsikkal ellentétben nekünk nincs alternatív megoldásunk. Az ellenzék és az értelmiségi osztály kevésnek bizonyul....
2020. nov. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%
Én már alig várom, hogy végre olyan felelős és Orbánnál klasszisokkal jobb és becsületesebb politikusok vezessék az országot mint Gyurcsány, Jakab vagy épp Fekete-Győr András egy szivárvány koalícióban :)
2020. nov. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Óh, hát végül eljutottunk odáig, hogy a teljesen összezavarodott ballib kérdező szerint már az USA is diktatúra (persze, csak Trump alatt, mert előtte és utána nyilván nem az)... Amerika olyannyira egyértelműen döntött, hogy még számos XIX. században született (és már hosszú évtizedek óta halott) honpolgáruk is kikelt a sírból, hogy hatalomba segítse a 78 éves Bident. Aki ugyan időnként azt hitte, hogy a szenátori címért küzd, máskor meg azt, hogy George Bush az ellenfele, de mit számít? Kicsit öreg, nagyon szenilis, de a tiétek! Egészségetekre! Javaslom, hogy ha már Feri úgy sem vállalja, legyen a 95 éves Vitányi Iván a jelölt! :)
2020. nov. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%
Kieg.: Őrá talán még a szintén sírból kikelt (és azóta ismeretlen helyen tartózkodó) Kádár elvtárs is szívesen leszavazna, a kedves nejével együtt. :)
2020. nov. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Milyen diktatúra? Egyébként a magyarok mentalitásán nem fog változtatni az amerikai választások eredménye, amíg a magyarok zöme ott tart, hogy “mer’ a Gyurcsány jobb lenne?” addig nem lesz kormányváltás Magyarországon.
2020. nov. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
Biden most televágja bevándorlókkal az országot és átadja a hatalmat a négereknek meg a latinoknak.Trumpot pár év múlva visszasírják...Biden egy hülye boomer aki 90-es évekbeli válaszokat ad egy 2020as évekbeli válságra...
2020. nov. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!