Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ilyen jövő vár arra aki nem...

Ilyen jövő vár arra aki nem szeretné beadatni a vakcinát?

Figyelt kérdés

Még szinte meg se jelent a koronavírus elleni vakcina, de Quantas igazgatója az oltás beadásához kötné az utazást. Te beadatod az oltás ha csak így utazhatsz?

Ilyen jövő elé nézünk? Először a légiközlekedéstől tiltanak minket, majd a szórakozás lehetőségétől fosztanak meg, például koncertekre csak oltottan lehet bemenni. Majd már munkát se ételt sem tudsz beszerezni amíg meg nem törnek és bégető birkává tesznek aki kussol és dolgozik, Vagy marad kitaszítottságban a társadalom peremére nyomva örökös harcot űzve a hatalommal és hatóságokkal akiket ott hátráltatnak ahol csak lehet. Van esély a lázadásra, és hogy ne ilyen rabszolga életet kelljen élni?


[link]



2020. nov. 25. 09:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
23%
így van, ne adasd be légy kemény!
2020. nov. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
28%

Mi a rabszolgaság egy oltásban?????

Tudod, hány oltást kaptál kisbaba és gyerekkorodban? Vagy tudod, hány gyermekbetegség tűnt el az oltásoknak köszönhetően?

Igen, be fogom adatni. Miért ne adatnám be?

2020. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
28%
Mi a bajod, ezelőtt is voltak kötelező oltások, javasolt utazásnál. Új helyzet, új rend. Elfogadod oké, nem, akkor meg kimaradsz dolgokból. Te döntésed.
2020. nov. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
31%
3: Valószínűleg a kérdező nem egy nagy utazó :D Azok szoktak ilyen nagy megmondó emberek lenni, akiket úgyse érint, mert nem mennek sehova :D
2020. nov. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%
2-es, igen, régen is voltak oltások, csak azok nem az üzletcsinálásról szóltak, mint a mai alig egy év alatt összedobottak.
2020. nov. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%

Bizonyos országokba a manapság is csak akkor utazhatsz turistaként is, ha be vagy oltva az adott betegség(ek) ellen.

Egyik ismerősöm csak úgy tudott turistaként is ellátogatni Dél-Afrikába, hogy kötelező volt előtte a veszettség elleni oltás.

2020. nov. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%
Én múlt évben beadtam az influenza ellenit, most nem majd pár év múlva talán, nem vagyok oltásellenes, néha még trollkodni is szoktam ilyen csoportokba, "oltás ateizmust okoz" (holott autizmus -ra gondolnak és persze annak sincs semmi alapja, kb. mint a 5g) lényeg, hogy most nem , nem járok emberek közé.
2020. nov. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
49%

5: olvass utána, hallgasd meg a kutatókkal készített interjúkat és megtudod, hogy miért lehetett viszonylag gyorsan előállítani. Nincs benne semmi varázslat.

Eleve meg van a módszer, csak most erre a vírusra kellett alkalmazni. És most mindenki erre koncentrált, nem volt kérdés, hogy van-e finanszírozása.

2020. nov. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
71%

5-ös vagyok.


8-as, utánaolvastam a módszernek.

Még mindig nem tudom, hogy a fázisonként évekig tartó fejlesztést, hogy tudták kevesebb, mint egy évre redukálni.


[link]

2020. nov. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező rossz helyen vagy, itt többségben pont ilyen bégető birkák vannak.
2020. nov. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!