Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU most miért tesz úgy,...

Az EU most miért tesz úgy, mintha ők nyertek volna nyáron és nem Orbán?

Figyelt kérdés

Orbán felmosta velük nyáron a padlót és mondták a támogatás nem lesz jogállamisághoz kötve és győztünk. Az M1 is mutatta. Most akkor mi ez a bohózat, amit ez EU bemutat?

Emberek, hát nyertünk! Ezt kellene mindenkinek megértenie, az EU-nak is!



2020. nov. 26. 15:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%

Orbán nem nyert, KOMPROMISSZUMOT kötöttek. A jogállamiságot nem iktatták ki, de kevesebb szerepet szántak neki.

Aztán most ezt a megállapodást az EU felrúgta, ez tény.

2020. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
"Az M1 is mutatta" ja, akkor biztos úgy van:)
2020. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
Először én is szeretnék kérdezni, bár tudom a választ. A Fidesznek már csak két fajta szavazója maradt, az egyik, aki a Fideszből, és általában az uszításból él, a másik pedig olyan sík hülye, hogy a Vezérnek mindent elhisz. Lehet választani. Orbán Viktort valamikor nagyon szerettem, és többre vihette volna, mint egy minden politikai körben megvetett, lenézett haszonleső. Feszegetitek a határaitokat, egyre többször téma az EU-ból való kilépés, na akkor lesz vége a barátságnak. Az ország normális része egyenlőre tűri az Orbán hívők uszítását, de én személy szerint az EU-ban szeretnék élni. Valahogy nem vonz az ukrajnai élet színvonal, és a vízumért kuncsorgás. Ezzel azt szerettem volna mondani, hogy kezd unalmassá válni a lépjünk ki az EU-ból mantrátok.
2020. nov. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Az M1 nézése, az automatikus beutaló az elmeosztályra!

Ép elmével nézhetetlen!

2020. nov. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
valami fejlemény történt azóta esetleg?
2020. nov. 29. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!