Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most Romániában ki fog kormány...

Most Romániában ki fog kormányt alakítani?

Figyelt kérdés
A PSD?

2020. dec. 7. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát a korábbi nyilatkozatokból a PNL, USR-Plusz tuti nem fog velük koaliciót kötni, a szélsőjobb AUR azt mondta ők senkivel se kötnek koaliciót, tehát inkább valószínübb egy PNL-USR-Plusz-RMDSZ, bár jelen állás szerint még nekik sincs meg talán így a többség, ha esetleg a PMP bejut akkor velük lehetne meg a többség, de a PMPnél rezgett a léc úgy tom. Bár igazából ez majd akkor derül ki ha meg van h pontosan ki mennyi képviselőt kap.
2020. dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat azt még nem vettem figyelembe h romániában 17 nemzetiségi kisebbségi képviselő is bejut akik általában a kormányt támogatják, így igazából az elnök valszeg nem PSD-t fogja felkérni és lesz egy PNL usr rmdsz koalició.
2020. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam, hogy így sem lesz meg a többség, kéne a PMP is. Állítólag nagykoalíció is lehet, annak nem örülnék....A PSD-nek inkább a börtönben lenne a helye.
2020. dec. 7. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!