Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nagy-britanniában élő magyarok...

Nagy-britanniában élő magyarok. Az angolok hogy viszonyulnak a covid-vakcinához?

Figyelt kérdés

Ugye Nagy-britanniában már megkezdődött bizonyos csoportok oltása, elsőként Európában.

De az Angolok mit gondolnak minderről?

Ne mainstream médiában lévő kutatásokat linkeljetek, nem bízom bennük mert sok minden csak propaganda hogy mindenki oltasson.

Inkább azt hogy azok az emberek akikkel beszéltek, akiket ismertek, hogy viszonyulnak mindehhez?



2020. dec. 25. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Utálják ezt az egész fölösleges hisztériát.
2020. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Felpontoztalak, de te ott laksz? Szoktál Angolokkal beszélni?
2020. dec. 25. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha megengeded, zarojelben: Egy beszeltem harom angollal tipusu komment nem fog pontosabb kepet festeni, mint a kozvelemenykutatasok. Es ha azt mondjak, hogy mindharom beoltatja magat elhiszed? Es ha egyik sem?
2020. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na egy komment nem jelent önmagában pontos képet de ha jön sok komment aminek a többsége mond valamit (mondjuk a legtöbb komment szerint sokan akarnak oltatni, de lehetne az ellentéte is) akkor a kommentek többségének azért hiszek.
2020. dec. 25. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Gondolom egy 5144 fős felmérés eredménye nem érdekel, jobban érdekel anonim emberek mit írnak a gyk-n, de azért ie belinkelem, hátha valakit érdekel:

[link]

[link]

A lakosság 72%-a beaadatná magának.

2020. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Del-Angliaban lakok, tier2-ben, tehat itt nyitva van minden, etterem, konditerem stb. Minden szarasig tele, de olyan szinten hogy mostmar az is edz aki sosem jott a terembe elotte, nem tudom hogy pontosan miert, de alig lehet beferni az ajton. Maszk sehol, torolkozot es fertotlenitot sem hasznalnak, ebbol eleg jol latszik mennyire erdekli oket ez az egesz..en etteremben dolgozom es eddig barkivel beszeltem nem ker az oltasbol, az en kornyezetemben sokan ugy vannak vele mint en is, hogy nem vagyok oltas ellenes, de azert ez tenyleg eleg friss, varnek egy 3-4 evet es ha minden jo akkor talan beadatnam, de valoszinuleg nem, erosnek erzem az immunrendszerem amugy is, sosem vagyok beteg.

Illetve nagyon sokan most ezt az uj lezarast es hatarzarakat a brexittel hozzak ossze es mar teljesen eleguk van belole. Lepjunk ki az uniobol es menjen szepen minden tovabb, mint eddig.

2020. dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6os. Végre értelmes válasz.
2020. dec. 26. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!