Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Usaban azon fekete nepesseg...

Usaban azon fekete nepesseg aki nem gettoban lakik sokkal konnyebben be illeszkedik a tarsadalomba?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
A getto tarsadalomba? ... kenytelen!
2020. dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ezeket így ne mondjuk ki. Emberre válogatja. Az a gettóban élő fekete, aki iskolába jár, tanul, el akar érni valamit az életben,s ha eljut arra a szintre, hogy meg tud venni a belvárosban/ valami rendezett kerti negyedben egy házat, szerintem be tud illeszkedni a társadalomba.
2020. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ezt csak akkor tudnánk ha ott élnénk és látnánk a mindennapi életet.


Amúgy sok dokumentumfilmet láttam ahol a fekák kertvárosokban élnek, olyan kérókban meg berendezésekkel hogy csak lestem. És már az öltözködésükön is látni hogy nem valami csirkefogók, hanem tanult, normális emberek. Szóval vannak normális fekák is. Aki azt mondja hogy nincs, az hazudik, vagy nem ismeri a világot.

2020. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!