Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Joe Biden megválasztásával...

Joe Biden megválasztásával nincs már akadálya a Világgazdasági Fórum Nagy Újrakezdés forgatókönyve megvalósulásának?

Figyelt kérdés
2021. jan. 1. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

"Világgazdasági Fórum Nagy Újrakezdés forgatókönyve" -ezt linkeld be, kérlek.


Vagy csak egy konteó?

2021. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Amennyiben nem tudsz, kedves Kérdező, a "forgatókönyv" létezésére valami értelmezhetőt prezentálni, menj át a Politika kategóriába.
2021. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

[link]


[link]


bár konteó lenne, de ez sajnos igaz.

2021. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Igen, ez egy újabb konteó. Szegénykéim, fáradhatatlanok a hasonlók kiagyalásában.
2021. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4


Mi ebben a konteó? Feltéve, hogy értelmileg eléred egy általános iskolás szintjét, kifejtenéd, hogy egy hivatalos fórum nyilvánosan közzétett forgatókönyvében mi a konteó?


Például mondok jobbat. Azt mondom, hogy a koronavírus járvány kitörése előtt 3 hónappal végeztek egy koronavírus világjárvány szimulációt New Yorkban. Hú mekkora konteó igaz? Pofátlan konteósok miket állítanak. A slusszpoén csak az, hogy ez valóban megtörtént: Event 201.


Ti tudományoskák ezekhez oda nem tudom szagolni.

2021. jan. 1. 16:28
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

"nincs semmilyen tulajdonom"

Na azt megnézném hogy az amerikában ahol a magántulajdon kB szent ott hogy reagalnanak erre? KB fogják a ~400millió fegyverüket és szétlövik ezeknek a nyomorék oknak a seggét.



Nem élnék ilyen világban semmi pénzért.


Inkább megyek akkor Bhutánba földet művelni a hegyekbe.

2021. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy az egyik linkelt cikkben az van hogy "a városon kívül másfajta életét élnek..." na ott ismertem magamra XD én vagyok az.
2021. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21%
Jól van, konteósocska, álmodozz csak a fantáziavilágodban, további jó rettegést!
2021. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!