Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki mit tud, és mit gondol a...

Ki mit tud, és mit gondol a Bilderberg csoportról? A háttérhatalomról? Az új világrendről?

Figyelt kérdés

Ugye a Bildelberg csoport az az elit, akik elvileg vezetik a világ dolgait, az a pár család akik többnyire vagy tejesen egymás között szaporodnak, ugye az a kb 5-6 család.. Elkezdtem utána hallgatni olvasni stb.. de ez még is csak az interneten tettem, ami telis tele van összeesküvés elméletek sokaságaival..

és lehet hogy az igazság egyszerűen unalmas, és jobban hangzik az hogy van egy elképesztően gonosz pár család akik a népességet 500 millió alatt akarják tartani, hogy ez tényleg létezik stb.. van mindenféle ideológia de hogy ez tényleg ennyire erősen jelen van az elitbe azt nem tudhatjuk..Lehet hogy voltak ilyen kis vallások, de hogy valaki ennyire tudatosan gonosz mód ezt az egységes világrendet próbálja megalkotni, kicsit abszurd, vagy ha így is van, még messze állhatunk tőle szerintem.. Orbán beszélt egy új világrendről egy hónapja ami elvileg kialakulóban van, ezért kezdtem utána járni a dolgoknak egyébként, elképzelhető, hogy a háttérhatalomnak benne van ebben a keze?! Nem tudom eldönteni, hogy ez vajon összeesküvés- elmélet, vagy van igazság alapja vajon, vagy szimplán ez igy egy kialakult már-már vallás mint összeeesküvés- elmélet, hogy jaj de fontos emberek gyülnek össze, és tudatosan megakarnak ölni minket stb.. inkább azoknak a hozzászolalását venném komolyabban akiknek szintén van valami kialakult véleményük erről, és alapjáraton tisztában vannak magával a Bilderberg csoporttal és ezzel a témával kapcs.

Csatolnék egy szavazást, aki szavaz, örülnék ha kommentben elmagyarázná miért tette oda a voksát. :)



2021. jan. 4. 13:39
A kérdező szavazást indított:
Összeesküvés-elmélet
Félig összeesküvés
Látok benne igazságot.
Igaz!
Csak unalmas az embereknek a valóság, emiatt kitalálnak mindenfélét.
Látszik hogy egyeduralom felé halad a világ.
39 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem részben igaz, de nem teljesen.

Amúgy az 13 család de mostmár csak 12 mert a Kennedyk kiléptek (azóta írtják is őket rendesen)

2021. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Azt nem tudom, hogy hallottad-e hogy ezek a világ vezető politikusai minden évben egy erdőben járnak össze, ahol sátánista szertartásokat végeznek egy Molch nevű démonhoz. Áldozatot is bemutatnak neki egyébként. Teszik mindezt csuklyában. Van video felvétel. Rajta vannak ex-usa elnökök, FED igazgatók, jegybank elnökök szenátorok, vezető politikusok
2021. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Olyan, mint a Deus csoport? Képzeletbeli. ;)
2021. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jól van, ennyire idióta én sem vagyok, de ha ennek amit leírtam akár a negyede is igaz, akkor még is van valami..
2021. jan. 4. 13:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ki van ráhatással a világra? Facebook. Google. Microsoft. Apple. :). Ha a Google fogja magát és lekapcsol mindent, akkor szó szerint vége a világnak. Ahogy a többi is.
2021. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hájaaa ***** válasza:
11%
A Hold mögött van egy nagy teknős a hátán egy középmagas toronyházzal ahol a menyországba igyekvő lelkeket kapják el és kínozzák őket...ha ennek a negyede is igaz, akkor még is van valami...
2021. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Ezek a fajta csoportok már régóta működnek.

Szabadkőműves csoportok zártabb csoportjai ezek.

Inkább már az illuminatihoz tartoznak.


Több újságíró írt róluk leleplező cikkeket, meg videókat csináltak ilyen zárt ülésekről, néhány fenn van a youtube-n is ha még nem törölték.


Pár újságírót ilyen tényfeltáró riport miatt eltettek láb alól, sajnos.


A leghíresebb felvétel amikor egy sátánista szertartást sikerült levideóznia a riporternek, sajnos utána elkapták az őrök, a felvételt még továbbítani tudta de utána senki nem tudta mi történt vele.


A felvételt azok tették fel a netre akiknek továbbküldte.

sokkoló volt, ami azon a videón volt, egy embert toltak be a sátánista szimbólumokkal körben álló társaság közepére, a főpap vagy aki középen állt párat lesújtott a lekötözött emberre, lehetett látni ahogy vergődik, majd egyre kisebbeket rángatózott és szerintem vége lett.

Emlékszem volt aki írta, hogy mikor végignézte kiokádta magát.


Sajnos ez a valóság.


Bele lehetne merülni ebbe a témába, de szerintem írd ki az ezoteria kategoriába is, ott több válasz fog jönni rá.

itthon is foglalkozott a témával több író, ujságíró, könyvek is vannak ezekről a társaságokról.


[link]

Felismered a két korábbi elnököt?

Bohemian club szertartás után?


Ha többet szeretnél tudni nézd meg Alex Jones Endgame végjáték c. filmjét meg ezt [link]

2021. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

A leg autentikusabb a témában:

[link]

A "tagokról" minimális adat található. A "meghívottak" listáját egy idő óta minden évben kiadják. Hogy ki/kik döntik el a maghívottak listáját, illetve a megtárgyaladó témaköröket, arról semmi adat. Eddig 4 magyar politikus volt a meghívottak között, Matolcsi kivételével (?!) a többi baloldali.

Kétféle nyilatkozat létezik: vagy általánosságot mondanak, vagy "erről nemm nyilatkozhat".

Megalakulása óta kétszer maradt el az éves összejövetel.

2021. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Aki konteót emleget, az nagy valószínűséggel lefizetett, kisebb valószínűséggel meggyőződéses. Ha nem akarnának kiirtani 7 milliárd embert és az aktuális vezetőket az emberiség választhatná, akkor magam is támogatnám, mert nem lenne bűnözés, nem lennének háborúk.


Az NWO legnagyobb veszélye, hogy a döntés végtelenül koncentrált és az emberiség által totálisan ellenőrizhetetlen. Magyarul az atomizált emberiség egyedei ZÉRÓ szabadsággal bírnának.


Ma még átverhetők a billgécc félék, hogy támogassák a kivitelezést, DE semmi garanciájuk nem lesz a vagyonuk, kiváltságuk megtartására, mivel nem lesz magántulajdon. Mondjuk el tudom képzelni a tulajdon helyett a jogok egyenlőtlen elosztását, de a joggal való szabad élést csak a főnök szava garantálná, azaz a hatalmas jogokkal élők szabadsága is nulla lenne. Egy gombnyomás és kampec.


A minőségi szelekciónak csak akkor van vége, ha egy atom marad. (Meg a nem tudatos MI, robotok.)


EZT AKAROD?


GONDOLKOZZ ELŐRE!


A hatalomkoncentrálás neve: diktatúra. Demokráciát és leberalizmust hazudnak de démosz és szabadság nélküli totális digitális diktatúrát akarnak! (Lásd USA election 2020.)


Ne higgy nekem! Tájékozódj, gondolkozz!


Start: YouTube, Drábik János

2022. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!