Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Angliában az új lezárás...

Angliában az új lezárás címszó alatt kb. teljesen lemásolják a mi tavaszi kijárási korlátozásunkat?

Figyelt kérdés

Megjegyzem, a tavaszi dolog legalább működött is.


[link]


[link]


[link]



2021. jan. 4. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ausztriában, németo-ban is hasonló a helyzet, miért pont minket másolnának???
2021. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Mért másolnák? Egyébként holnap indulok Angliába, majd leírom.
2021. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ausztriában, németo-ban is hasonló a helyzet, miért pont minket másolnának???"


Mert a kettőt úgy utálják mint a szart, jelzem én is. Nem véletlenül léptek ki az Euból, mert megbotlottak.

2021. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Mi működött? Tavasszal itt nem volt semmi, csak vízgereblyézés
2021. jan. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk pont leszarom mit vezet be. Pont annyit fogok csinálni mint máskor. Fogom, oszt lefekszek a geccbe, majd ha veri az ajtót hogy be akar engedni akkor felkelek. Nem ők szoktak nekem útba lenni, hanem én nekik.
2021. jan. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen úgy vagyok vele, hogy ha azt akarja, hogy bemenjek, akkor oldja meg. És meg szokta, én még egy percig nem idegeltem magam ezen. Pedig útlevelem sincs csak személyi. Majd felébreszti a konzult, vagy csinál amit akar, pont nem érdekel.
2021. jan. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
#2 Na mi a helyzet, ki értél?
2021. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Hülye angolok, angol hülyék :D Ha nekik jobb hogy éhen halnak, hát tessék de legalább megúsznak, 2 nap torokfájás :DD
2021. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Deniel01 válasza:
Nincs kijàràsi korlàtozàs mint otthon! Boltba, dolgozni, meg gyógyszerért kórház stb. Ezek miatt mehetsz ki! De vannak 0-24 es boltok szal konkrétan bàrmikor ki tudod magyaràzni magad,bàr engem egyszer se àlítottak meg,de mondtàk ha meg is àlítanak normàlisan beszélnek veled azt max figyelmeztetnek,haveromat konkrétan haza vitték ingyen
2021. febr. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!