Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mike Pence milyen elnök lett...

Mike Pence milyen elnök lett volna?

Figyelt kérdés
Csak én érzem úgy hogy ő mérföldekkel jobb, kompetensebb, visszafogottabb lett volna mint Trump? Vállalható, értelmes embernek tűnik.

2021. jan. 7. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Összes egy csirkefogó.
2021. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Viszont ő egy visszafogott csendes ember. Az volt kormányzóként is. Szerintem direkt nem indult az elnökségét mert nem kell neki az a felhajtás. Jó volt neki annyi hogy Trump mellett kellett állnia.


Szerintem hiába lett volna jó elnök sosem vállalta volna.

2021. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Szélsőséges keresztény fundamentalista. Nekiállt volna megvalósítani A szolgálólány meséjét.
2021. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
#3 😂😂😂😂😂😂
2021. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy egy sokkal nyugodtabb elnök lett volna mint Trump. Elég csak megnézni a beszédét a tegnapi eseméynekről. Nem arról szólt mint Trumpnál, hogy elismétli többször, hogy csalás történt a választáson, meg hogy igazából szereti a őket és nemzeti hősök.

https://www.youtube.com/watch?v=8I3hr_5eE6g&ab_channel=ABCNews


Valószínüleg a nyugattal nem szakított volna úgy mint Trump tette és jobb viszont ápolna a vezetőkkel.

2021. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%

#5


Nem tudhatjuk, de tény leiratkoztam Mike oldaláról, megbizhatatlan, Trump leírta...



A multikulti is egy ferő ahogy látom, és elég magas az átadási %, de ez van, köszönhető az EEÁ érzékenyítőknek

2021. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

"Nem tudhatjuk, de tény leiratkoztam Mike oldaláról, megbizhatatlan, Trump leírta..."

Már a saját pártjában is Trumpot támadját. És közben szerinted az aki ésszerűen és demokratikusan dolgozik az a megbízhatatlan? lol

2021. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
21:53: ezt nem igazán tudom értelmezni. Csak nem ittál fertőtlenítőt, ahogy Trump javasolta?
2021. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Így omlik össze egy karrier. Ha nem Trump alelnöke lett volna, akkor talán még lenne esélye folytatni komolyabban.
2021. jan. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Jobb, mint Trump....Itt a végén megkedveltem. Nem csapta le a Trump-féle hisztit, nem állt Biden győzelmének útjába, és a tüntetőket is megfékezte a nemzeti gárda kihívásával, amíg Trump röhögve nézte az egészet a Fox Newson a Fehér Ház kanapéjában
2021. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!