Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Trupisták valójában egyenlőe...

A Trupisták valójában egyenlőek a BLM-esekkel?

Figyelt kérdés

Két gettó társadalomról beszélünk, az egyik a fekete gettók lakói, a másik a rozsdaövezeti fehér redneck, mindtkettő halmozottan hátrányos helyzetű, és mindketten egy nemlétező hatalmi ellenségképben hisznek.

Feketéknek, a fehér felsőbbség, és a rendőrök,

a redneckeknek a liberális háttérhatalom.


Nyílván vannak apró külömbségek, például a médiában a feketék áldozati státusza megkérdőjelezhetetle, a fehér rozsdásokat meg kutya sem érdekli, pedig kísérteties a hasonlóság a két csoport között.



#Joe Biden #qanon #Blacl life matter
2021. jan. 9. 01:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ugyanúgy politikai csatározásra használták föl mindkettőt.

Az hogy létező emberről van szó teljesen lényegtelen onnantól, hogy hazugságra épül a mozgalom.

Nem a rendőri intézkedés miatt halt meg.

Ez tény.


Hiába tény, vallásosan hisznek a rendőrök tendszerszintű rasszizmusában, és vallásosan áldozati szetepben tartják magukat, ami igaz is, csak a forrása nem a rasszizmus, hanem a szociális háló hiánya, ezért van az hogy a fehér, fekete eggyaránt szenved az elgettósodástól.

2021. jan. 9. 11:57
 12/14 anonim ***** válasza:
46%

egy drogos senkiházi miatt, aki ellenállt a rendőri intézkedésnek (vagy 20 percig szerencsétlenkedtek vele, mire rátérdeltek) kellett városokat felgyújtani, ártatlan dolgozó embereket megölni, boltokat kifosztani, autókat gyújtogatni, évtizedek alatt felépített üzleteket tönkretenni?

+ már vagy ezer helyen meglett cáfolva, hogy NEM a rendőri intézkedés közben hallt meg. Még felvétel is van róla, hogy viszi a mentőautó. A mentő nem hullaszállító

Nem kell drogozgatni meg hamis pénzzel fizetni aztán akkor nem térdel a nyakadra senki.

2021. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Lehet nem tetszik, de George Floyd halálának 100% saját maga az okozója, 0%-ban a rendőrök, és teljesen jól és türelmesen jártak el, mégis egy életre tönkretették őket.
2021. jan. 9. 12:22
 14/14 anonim ***** válasza:
38%

#13

Így van! én is ezt írtam le a 12-es válaszba, de ha tegyük fel a rendőrök hibáztak volna akkor sincs semmi joguk városokat, embereket tönkretenne, mert ők tüntetnek!

Én is sajnálom a négy rendőrt. A propaganda áldozatai lettek.


u.i.

Most nézem, hogy a " már vagy ezer helyen meglett cáfolva, hogy NEM a rendőri intézkedés közben hallt meg" rész kicsit félreérthető, de szerintem a szöveg kontextusából átjött, hogy mit akartam írni/kifejezni

2021. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!