Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaz, hogy egyesék még hisznek...

Igaz, hogy egyesék még hisznek abban, Trump marad az elnök? Azt terjesztik, hogy Texas és több republikánus állam fellázad és elszakad az Egyesült államoktól a hátralévő 8 napban.

Figyelt kérdés
[link]
2021. jan. 12. 20:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
#9 Szerintem az ilyen esetre az USA elég jól felkészült. Ha Trump hívei megint elkezdenének balhézni, szerintem azonnal eltávolítanák a hatalomból (akkor már biztos vagyok benne hogy Pence meg a hiányzó pár szenátor is megadná magát ha lövöldözések lennének meg hasonló), akkor Trumpot leváltanák, onnantól nem ő parancsolna a katonaságnak, hanem Pence, ő meg van annyira normális hogy kivezényelné a katonákat meg a gárdát és rövid úton leverné a zendülést. Nem kell szerintem attól tartani hogy bedől az USA.
2021. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

"Több ezer fegyveres tüntető tervezi körbevenni a Capitoliumot Biden beiktatásakor"

[link]

2021. jan. 12. 21:17
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
#12 Ha ezt tervezik, azzal megássák a saját sírjukat. Mit hisznek, mit fognak elérni? Mit terveznek? Úgyis Biden lesz az elnök, onnantól pedig nekik annyi ha ilyesmit megkísérelnek. Jó eséllyel életfogytiglani börtönt kapnak, vagy már a helyszínen szitává lövik őket a katonák.
2021. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A pali már sír a videó végén, hogy úgy éli meg ezt az egészet, mint a szülei 56-ot. Akkor is jöttek a kommunisták, meg most is. Mondjuk azt legkevésbé sem értem, hogy lenne Biden kommunista. Törlik Trumpot mindenhonnan, a követőit szinten, kiáltoznak, jó a diktatúra. Végük van.
2021. jan. 12. 21:29
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem
2021. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem azért sivalkodnak ennyire a fideszesek, mert tudják hogy (főleg azok után, ahogy Orbánék páros lábbal belerúgtak) Biden nem fogja elfelejteni Magyarországot, és az idióta Trumppal ellentétben ők nagyon nem nézik jó szemmel az ilyen épülő diktatúrákat, ráadásul tudjuk az USA-nak mekkora hatalma van, és nem fél "exportálni a demokráciát". Az USA ellen szart se tehetnek, és nagy mellénnyel volt merszük még oda is mondogatni nekik, meg korruptnak nevezni Bident meg a fiát (értitek, a Fidesz nevez korruptnak másokat, vicc a köbön). Na ezek után semmi jóra nem számíthatnak, és az, hogy Biden csupa Orbán-ellenes emberrel töltötte fel a kabinetjét, meg Obama meg hasonlóan rangos személyek is mindig elrettentő példaként hozzák fel Magyarországot, nem arra enged következtetni hogy teljes félrenézés lesz mint eddig. A fideszesk pedig reszketnek, hogy Biden olyan folyamatokat indíthat el, amik az imádott bálványuk, a népnyúzó napóleon bukásához vezetnek, és megdől az illiberális tolvaj rezsim. Ettől nyilván rettegnek a fidesz fanok, rémálmuk válna valóra ha az elnyomás, hazudozás és lopás véget érne és egy vállalható kormány kerülne hatalomra ami az emberekért van.
2021. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
63%

Ahogyan ezt korábban már kifejtettem álomvilág. Mégis miben hisznek, hogy senkit sem fog zavarni, ha ezt teszik? Az én értem , hogy Trump kapott 74 223 744 szavazatott, de ez nem azt jelenti, hogy feltétlenül minden esetbe mögötte állnak. A fanatikus vakon követő tömeg nagyon ritka esetbe jelenti a többséget a párt támogatói között, ilyen ritka eset lehet a Kínai Kommunista Párt vagy Koreai Munkapárt.


Amúgy meg már egy másik videóban, hogy Trump vesztett és készül élni a kommunista rendszerbe. Egyre jobban szórakoztat, majd megírom, hogy nyugodtan lopjon a munkahelyéről, hiszen mi is azt csináltuk.

2021. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Azt terjesztik, hogy Texas és több republikánus állam fellázad és elszakad az Egyesült államoktól a hátralévő 8 napban."


Már régóta tervezik, Obama idején sem lépték meg. 2016 júniusa mondják Texitet, aztán láss csodát semmi sem volt.

2021. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hogy kik azok az egyesek akik hisznek benne a hazai kormánypropagandarendszeren kívül. A normális és jól informált az tudja hogy amerikában melyik párt jutott be és ez nem a liberális se nem a kommunista. Itthon pedig mindenki aki fideszes azonnal libsit meg kommunistát kiabál Biden-re mert azt ismerik és elrettentésnek erre ugrik a nép agya.

Hogy Texas kiválik e? Nem, amerika egységét alkotmány védi.

Jól nézne ki például itthon ha húznánk egy vonalat a Duna mentén szögesdróttal hogy balra az ellenzék, jobbra pedig a kormány. Pedig Orbán ezt érdemelné.

2021. jan. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!