Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak szerintem marad Trump elnök?

Csak szerintem marad Trump elnök?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=zzY9H65J7XM&t=2725s



amilyen beszédet lenyomot a fenti linken ,én kétlem hogy feladja.

+következmények nélkül nem lehet állítani azokat a dolgokat amit ő a videóban mond ,egyszerüen kell hogy legyen nála fegyver amivel harcolni tud ,hogy elnök maradjon különben nem mondaná azokat amit fent mond a videóban.



2021. jan. 18. 11:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%

Igen, csak szerinted marad. Egy viszonylag demokratikus rendszerben legyőzték, tetszik vagy sem, holnapután beiktatták Bident és ő lesz az USA elnöke.

Nem is értem egyébként ezt a hozzáállást, hogy csak akkor demokrácia, ha az nyer akire én szavaztam. Ugyanúgy voltak 4 éve amikor azt mondogatták, hogy "Trump nem az elnököm" meg most is, mikor "Trump az elnök, nem Biden". Persze ehhez nem kell több ezer km-t utazni, nálunk is ugyan ez a helyzet. Akkor demokrácia, ha az nyer akit én támogatok. Minden más esetben csalás, árulás, besúgás, korrupció, stb.

2021. jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
olvasd el mégegyszer a kérdésem keedve 1 es,esetleg halgasd eg a beszédét és gondold végig lehet e ilyet mondani köv nélkül.
2021. jan. 18. 11:50
 3/30 anonim ***** válasza:
65%

Ha az amerikai demokrácia tényleg úgy fog működni ahogy kellene, akkor Trump eddigi törekvéseinek lesz következménye. Csak épp nem a hivatalban maradása vagy visszakerülése, hanem az hogy sitten fog megrohadni!


Akik amerikában a hivatalban lévő elnök felszólítására cselekednek, azok nem vonhatóak felelősségre! A felhívást kiadó viszont annál inkább!

2021. jan. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem aktuális videó, kedves kérdező.
2021. jan. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%

Igen, csak szerinted. A választók már döntöttek és rajta meg a fanatikus hívein kívül mindenki elfogadta. Sőt, már trump is bejelentette, hogy átadja a hatalmat.

[link]

2021. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

kedves 5 ös,lehet hogy bejelentette hogy átadja a hatalmat de azt is mondta ,hogy nem hagyja hogy egy olyan elnöke legyen amerikának akit nem választottak meg.

mellesleg azt is mondta hogy nem megy el a baiktatásra,

+ ezerrel mozgolódik most is a katonaságon keresztül pl.

azért szerintem biztos nagy meglepetéseket okoz még ez ez ember aki szerintem nem egy örült hanem egy örültet játszik,túl okos ahhoz hogy örült legyen,sokkal inkább megjátsza az örültet.

2021. jan. 18. 12:40
 7/30 anonim ***** válasza:
84%

"de azt is mondta ,hogy nem hagyja hogy egy olyan elnöke legyen amerikának akit nem választottak meg."


Bident viszont megválasztották.

2021. jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%

"lehet e ilyet mondani köv nélkül"


Nem lehet, az idióta hívei be is törtek a Capitóliumba, és emberek haltak meg.


Amíg elnök, addig mentelmi joga van, utána majd kiderül, lesz-e ebből ügy.

2021. jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

"nem egy örült hanem egy örültet játszik"


És meg is érkeztél ezzel a QAnon-hoz: [link]

2021. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak szerinted. Vszinüleg Trump szerint is. Szoval már ketten vagytok!
2021. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!