Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek zökkenőmentesen...

Szerintetek zökkenőmentesen fog zajlani az este 6-kor kezdődő Biden beiktatás vagy lesz valami akció?

Figyelt kérdés
Saját véleményetekre vagyok kíváncsi :)

2021. jan. 20. 15:31
A kérdező szavazást indított:
Zökkenőmentes lesz
Szerintem lesz valami "zűrzavar"
23 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem lesz semmi, elfogadták, hogy "többen szavaztak" Bidenre.
2021. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lesz valami, de nem okoz nagyobb fennakadást.
2021. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

" hogy "többen szavaztak" Bidenre."


Úgy sem volt még olyan elnök, akit halottak választottak meg.

2021. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
#3 Fakenews
2021. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
A leköszönő elnök el szokott beszélgetni négyszemközt az újonnan megválasztott elnökkel.Ilyenkor mindig szó esik az idegenekről,az új elnököt beavatják a titkokba és meg kell ígérnie hogy nem fog beszélni ezekről a dolgokról.Ez most elmaradt tudtommal,tehát az a kérdés hogy Robinette tudja-e a titkot,beavatták-e valaha is a korábbi évtizedekben.Ez a dolog jobban aggaszt mint maga a ceremónia,az csak formaság lesz.
2021. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

#5 Komolyan elhiszed, azt amit mondasz? Nem sok józan eszed lehet. :D Hogy az összes übertitokról négyszemközt, szájhagyomány alapján történik tájékoztatás... haha! És ha valami kimarad a meséből, vagy jön valami kitaláció, akkor kész a katasztrófa?! Komolyan így gondolod?! :D

Tényleg vannak szupertitkos dolgok, de azt nem szájról szájra adják tovább, hanem dokumentumokban. Ezeket nyilván most is megkapja az elnök. Egyébként volt már olyan, hogy elnök meghalt, gondolod, akkor minden titkot magával vitt a sírba?!

2021. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
6) olyan dolgok,titkos projectek amikről az elnök tud meg néhány beavatottja a kabinetéből.Ezekről az új elnök sem tud,tehát ezeknek az osztályoknak a vezetését személyesen adja át az utódjának.és ahhoz is tarania kell magát hogy ezek a dolgok titokban is maradnak mert egyenlőre ez az emberiség érdeke.
2021. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Értem, de arról is írásban tájékoztatja. Max annyi, hogy személyesen adja át a dokumentumokat ceremónia szerint, de most legfeljebb valaki más, szerintem az alelnök adja át.
2021. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt láthatjátok, hogy mi történik, mennyire van zökkenő a beiktatás során.
2021. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2021. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!