Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lady Gaga várható hogy X év...

Lady Gaga várható hogy X év múlva harcba száll az USA elnökségéért?

Figyelt kérdés
Az a nő nagyon elkötelezett politikailag. És mint ma is láttuk közel van a tűzhöz. Mit gondoltok, lesz még ő elnök vagy legalább first lady?

2021. jan. 21. 01:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

Ohhhhh hát hogyne. Minden iskolája meg van hozzá nyilván.

Pocsékul énekelte a himnuszt amúgy.

2021. jan. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Kérdeztem tőle, és azt mondta, nem!
2021. jan. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 hypno ***** válasza:
90%

#1

Mitől volt pocsék? Cifrázás nélkül, tisztán, pontosan énekelt. Nekem elsőre az jutott eszembe mikor megnéztem a videót, hogy a "szépsége" okán az oroszlán ugyan sírva enné meg, de isten áldotta tehetség és piszok jó hangja van.


Pocsékul Vikidál énekelte a himnuszt. Meg Király Linda. Ja nem, ő nem énekelte, mert nem tudta a szövegét.


Kérdező:


Attól, hogy valaki politikailag elkötelezett és közel van a tűzhöz, mi a francért kellene elnöknek választani? És amíg nincs férjnél hogyan lehetne first lady?

2021. jan. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen!
2021. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

3#

Valóban tisztán énekelt, ez vitathatatlan, de valahogy nem volt mögötte érzelem, nem hatotta meg az embert egy szikrát sem. Ok, nem is kell nekem meghatódni az amerikai himnusztól, de van az az előadás mód, hogy idegen himnusz hallattán is libabőrös lesz az ember. De lehet, hogy csak én gondolom így.

2021. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Az tény, hogy a 2016-os Super Bowl-on baromi nagyot énekelt, amikor előadta az amerikai himnuszt, de ott teljesen más volt a jellege.

Egy olyan jellegű sport eseményen az (is) volt a cél, hogy tàtva maradjon az emberek szája, lenyűgözze a közönséget, elvigye a showt a látvánnyal, előadásmóddal.


Egy elnöki beiktatáson azért valljuk be teljesen máshogy, más stílusban kell előadni a himnuszt. Ennek ellenére szerintem gyönyörűen, tisztán énekelte el, nekem így is átjött.


Kérdezőnek pedig: Én nem látok rá nagy esélyt, hogy bármi komolyabb, politikai törekvése lenne a későbbiekben Gaga-nak.

2021. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Jézusom, milyen kérdés ez. Biztos lehetsz benne, hogy nem fog az elnökségért indulni, mert énekes és színész, ahogy tini kora óta minden erejét ebbe fekteti, a politikával pedig éppenségel 0 tapasztalata van. Az teljesen más kérdés, hogy politizál és erős véleményformáló és mostanra már a hülye is tudja hogy demokrata párti, ha az eddigi alapítványai alapján nem lett volna világos. De ebből azt feltételezni, hogy elnökségért akar indulni, úristen :D


Egyébként szerintem ez hogy pont az éneklését vagy kinézetét kritizálja valaki, nettó proli baromság, alaptalan, semmi értelme. Ellenben egy-két húzásával, amivel a médiában karaktert épített és elvégre eljutott oda ahol most van, lehetne vitatkozni, mert olyan marketinget leművelt ami szerintem is igencsak hamiskás (finoman szólva), de azt most nem fejteném ki, mert ahogy látom ilyen tények helyett le vagyunk ragadva ott, hogy "nem szeretjük, ezért szarul énekel és nem néz ki jól". Am kb. 80milliárd forintra tehető a jelenlegi vagyona, de mindegy, nyilván lófaxhoz sem ért és csak egy futtatott, tehetségtelen kamu celeb.

2021. jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért ne! Nem butább az eddigiektől ő sem.
2021. febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem! És mi az hogy közel van a tűzhöz? Érdemei miatt jutott idáig!
2022. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Na tessék.


Joe Biden múlt héten felkérte Gagát, hogy legyen egy művészetekkel foglalkozó amerikai bizottság, a President’s Committee on the Arts and the Humanities társelnöke. Úgyhogy azon túl, hogy kampányolt 2020-ban Biden mellett, most már hivatalos szerepet is kapott az amerikai politikában.

2023. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!