Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az új hidegháborúban miért...

Az új hidegháborúban miért kellene engedni a sajtószabadságot?

Figyelt kérdés

A legújabb hír szerint az EU a BBC további kínai korlátozása miatt tiltakozik, míg Kínának a kínai hírcsatorna nagy-britanniai betiltása nem tetszik.

[link]


Európában is már régóta korlátozzák a kínai, orosz TV csatornák sugárzását.

Lavrov külügyminiszter is mér többször tiltakozott, legutóbb az EU nagykövetnek is, amiért a balti államokban betiltották az orosz TV csatornák sugárzását.


Pedig ezek a média, sajtószabadságok korlátozó állami rendeletek szerintem érthető, fontos lépések, mivel a BBC nyugati narratívát képviselt sok fontos politikai kérdésben, míg a kínai, orosz TV csatornák jellemzően kínai, orosz álláspontot képviseltek. Ezek az ideológiai, politikai álláspontok gyakran szemben állnak egymással, de a tiltással, cenzúrával elkerülhető ezek összeütközése.



2021. febr. 13. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt sem értem,hogy mi köze van az EU-nak ahhoz,hogy a nem EU tag Nagy Britannia médiáját korlátozzák.
2021. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs hogy "Új hidegháború". Csak az intenzitása változott nem lett vége.


Olvasd el figyelmesen főleg a 2. Cikket

[link]

2021. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A közösségi médiában is teljesen érthető, hogy az amerikai kormány betiltotta a kínai Tik Tokot, mivel Kínában is be van tiltva a Facebook, Youtube.
2021. febr. 13. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"Az Északi-sark felolvasztása"
2021. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a sajtószabadság fontosabb mint néhány idióta ország hülye vitája.
2021. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!