Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael világelső a koronavírus...

Izrael világelső a koronavírus elleni oltásokban, mégis szigorítanak. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

2021. febr. 24. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy mégsem olyan jó az a Pfizer-BioNTech vakcina?
2021. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Semmit.
2021. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha sokan oltakozunk itt is szigorítások várhatóak. Az hogy enyhítenek az csak mézesmadzag. Csak akkor enyhítenek a megszorításokon, ha értelmetlennek ítélik, vagyis ha nem tudnak senkit oltásra ösztönözni vele.
2021. febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Attól még, h világelső messze nincs át oltva a társadalom. Ráadásul érdemes megemlíteni, hogy a héten olyan ünnep van, amikor hagyományosan óriási házibulikat szokás rendezni és durván lerészegedni. Tavaly is a purim-partik robbantották be igazán a járványt, ennek próbálnak elébe menni. Március végén meg már a következő ünnep, peszach, olyankor meg együtt a család és a baráti kör, erre is el kell kezdeni felkészíteni a népet, hogy ez még idén is felejtős. Nem lennék meglepődve, ha peszachkor megint bevezetnék, hogy napközben 100 méteres körzetben mozoghatnak csak a lakóhelyükön belül, esténként az ünnep idejére meg teljes kijárási tilalom. Csoda hogy most hétvégére nem vezettek be teljes kijárási tilalmat.
2021. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Tessék? Forrás? Én pont úgy hallottam, hogy enyhítenek
2021. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Portfolio.
2021. febr. 24. 11:24
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Tedd már be a linket, ne én keressem már meg helyetted
2021. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Na megkerestem, ha már te nem voltál hajlandó. Az biztos, hogy te nem olvastad el a cikket.


Nem általánosságban szigorítanak, hanem erre a hétvégére külön, mert az valami ünnepnap náluk, és nem akarnak kockáztatni.


Egyébként meg február 7. óta náluk fokozatosan oldják fel a korlátozásokat.


Szóval erről ennyit

2021. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom azt sem akarják, hogy a sajtó azzal legyen tele, hogy Izraelben tömegek ünnepelnek az utcán a hétvégén (mint, ahogy pl. Wuhanból jöttek az ilyen hírek párszor).
2021. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
Na mit ad I.ten, mégiscsak lesz most péntek este kijárási tilalom, mondom én, hogy csoda lett volna, ha nem. Általánosságban tényleg lazítottak eddig, de valszeg most visszafogják magukat, sőt biztos vagyok benne, hogy kicsit elkezdenek megint szigorítani. Mint már írtam, nyakunkon a peszach, és mivel az izraeliek nagyon makacs, lázadó társaság, fokozatosan kell őket felkészíteni a szigorításokra, nem lehet egyik napról a másikra bevezetni, mert akkor csak balhé van.
2021. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!