Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek valószínű, hogy...

Szerintetek valószínű, hogy Trump elindul és nyer 2024-ben?

Figyelt kérdés
Azt hittem, a katasztrófális 4 éve és a Kapitólium ostroma után kihátrálnak mögüle a republikánusok, de állítólag még sokan támogatják, elítélni sem tudták. Szerintetek még visszatér és tényleg itt lesz a világvége?

2021. márc. 1. 08:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező

Trump 4 éve nem volt katasztrofális, kifejezetten jó volt az országának és a világnak is. Egy hazug ellenkampány folyt ellene az elcsalt választásról már nem is beszélve. És ne kezdj bele, mert attól hogy nem sikerült ezt a bíróságokon is elismertetniük, nem a csalás nem történt meg csak az eljárásrendjük bizonyult alkalmatlannak, tehetetlennek.

Most majd a demokrata szavazók meg fogják tapasztalni mekkora baromságot csináltak, ennyi.

2021. márc. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%

Az elmúlt 4 év alatt sem jött el a világvége szólval nem ő az Antikrisztus hiába hangoztatja ezt a mainstream.


De nyerni sztem nem tudná mert most se nyert.

2021. márc. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
76%
#2 Addig még sok idő van hátra. Nagyon attól függ hogy alakul az élet az USA-ban Biden (akarom mondani Camala Harris) alatt, hogy reagálnak a rendeleteire, a tisztogatásra, az illegális bevándorlók tömegeire, a kirobbantott konfliktusokra az emberek. És hogy mekkora lesz a média hatalma az emberek felett, valamint találnak-e a demokraták jobb jelöltet, mint Trump.
2021. márc. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg el 4 ev mulva Trump...
2021. márc. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
24%
4 év múlva a mai tizenéveseknek is lesz szavazójoguk, remélhetőleg az öregek kihalnak. Ha indul, szerintem akkor sem nyer.
2021. márc. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fog, mert túl öreg lesz hozzá.


Biden is kockázatos jelölt ebből a szempontból.

2021. márc. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
39%
#5 Arra célzol hogy 4 év múlva még több halott szavazója lehet a demokratáknak mint legutóbb?
2021. márc. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Biztos fog 4 év múlva indulni. Sanders sokkal idősebb és még ő is mindig megpróbálja, szóval 4 év múlva még simán próbálkozhat.
2021. márc. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

#1, Trump egy viselkedészavaros idióta, csak a szerencsén és az emberein múlt, hogy elkerült minket a harmadik világháború. Ráadásul politikában járatlanként, neki köszönhetően félmillió halottja van náluk a járványnak. A beszédétől feltüzelt csőcselékről nem beszélve, 5 halott szárad a lelkén.

Ez a csalás duma is már vicces, még a republikánus bírók és a Legfelsőbb bíróság is visszadobta bizonyíték híján. Ez az ember az óvodás hisztijével teljesen leírta magát, nem értem a kormánypárti propaganda oldalak miért nyalnak még a bukása után is.

2021. márc. 1. 09:10
 10/33 A kérdező kommentje:
Igaz, 78 éves lesz akkor...
2021. márc. 1. 09:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!