Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németország még nagyon sokáig...

Németország még nagyon sokáig Európa legnagyobb gazdasága lesz?

Figyelt kérdés
és azt hallottam, hogy Németország sokkal jobban érvényesíthené az akaratát Európában, csak nem meri a II. vh. miatt... miért, ha érvényesítené, akkor mekkora hatalma lenne?
2010. aug. 18. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
NAAAAAAAGY!
2010. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Akkora lenne, hogy csak na...

Es ware so gross, dass nur na... :-)

2010. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Hát, nem lenne ilyen elkorcsosult országuk, az biztos, kint dolgoztam 1 évet, Hitler látná sírva fakadna, Kölnben a dóm mellet olyan alakok vannak, hogy beállt, büdös, koszos, részeg, meg minden egyéb söpredék, rettenet ami ott van, lehetne egy kicsit keményebb kezű az ország, úgy komplette.
2010. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kamu válasza :

Az előttem író igazat ír.De attól még az övék egész Európa legerősebb gazdasága.Nélkülük az EU egyszerűen szétesne.

2010. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Németországnak így is elég nagy a hatalma és a befolyása!

Az ország pedig nincs tele söpredékkel! Minden nagy városban minden országban vannak koldusok,részegek stb. nemcsak Kölnben. Hitler idejében valóban nem lehetett őket az utcán látni,mert likvidálta őket a nyomorékokkal,elmebeteggekkel együtt!

2010. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mostanában beszéltek róla (a falbontás 20. évfordulója kapcsán) sokat, hogy a franciák és az angolok már pusztán a német egyesítés ténye miatt is nemtetszésüket fejezték ki annó!
2010. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!