Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezek után elhiszi még valaki...

Ezek után elhiszi még valaki hogy a mostani vírus és a körülötte lévő gazdasági társadalmi szankciók, nem mesterségesen előre lettek kitervelve?

Figyelt kérdés

Egy darabig én se akartam elhinni, pedig sok témába vágó cikket írtak már.

Ma esti cikk.

[link]

Az egyik mostani vírusvakcinát gyártó céget, már 2019- ben felkérte az amerikai biotámadásokat elhárító szervezet, hogy készítsen egy oltási és gyakorlati tervet, hogy miként reagálna egy világszinten jelenlévő vírushelyzetre és nem is kevés pénzt fizettek ennek a vakcinagyártónak.

Direkt nem írtam le a nevét, de az egyik legtöbb mellékhatást az ő vakcinája okozta eddig egy másik európai vakcinával..

Mi lett ezután?

2020 márciusában bejelentették hogy elkezdődött a koronavírus mese az egész világon.



2021. márc. 16. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Senki nem mondta, hogy nincsenek nyertesei a covid-nak.
2021. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Plusz érdemes megnézni István Dániel videóit a YouTube-on, hogy amíg itthon fasiszta diktatúrák módjára minden le van zárva, addig Floridában például minden nyitva van, és az emberek élvezik az életet.
2021. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Jajj hagyjad mar ezt a Floridat, par hetig Szerbiaval jottetek, most mar az is lakat alatt. Par het, es Florida is zarni fog, akkor majd Svedek, aztan mindig eppen az az orszag, ami eppen lazitani probal, csak torvenyszeruen rabasznak.
2021. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

#3, szerinted hány millió évig kéne még mindenkit bezárva tartani fosva az új mutánsoktól, és várni az éppen aktuális új vakcinákat?


Inkább vigyen el a COVID basszameg, minthogy még pár évet bezárva vegetáljak.

2021. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!