Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szóval ez jár azoknak a...

Szóval ez jár azoknak a VALÓDI vezetőknek akik nem hajlandóak magukat felvásároltatni az új világrend által és nem hajlandóak holmi állvírusra hivatkozva az emberekkel haszonállatként bánni?


#Tanzánia #Covid-19 #John Magufuli
2021. márc. 18. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Mármint mi? Azt mondják a videóban, hogy valszeg COVID-os lett a COVID tagadó öreg.
2021. márc. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
A "két lyuk a tarkón" hol hangzik el? Lehet, hogy az én angol tudásom hiányos, de én úgy értem, hogy megbetegedett, gyors lelépett az országból (oda, ahol tudják kezelni a COVID-ot), mégis belehalt, és hivatalosan azt jelentették be a népnek, hogy "szív elégtelenség", hogy ne legyen olyan kínos, hogy COVID-ban halt meg a COVID tagadó öreg.
2021. márc. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Most tekintsünk el attól, hogy mi a véleményem.


Manapság a média nem megbízható. Ez a hír ugyanakkora eséllyel igaz/hamis, mint a kérdező gondolata. Eddigi válaszolók, semmit sem szabad csont nélkül elhinni. (Úgy érzem, hogy kritika nélkül elfogadjátok, amit a linkben állítanak.)

2021. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

3-as, nem erről van szó. A kérdező egy olyan videóra alapozza az állítását, amiben pont az ellenkezője hangzik el annak, amit állít.


Ez olyan, mintha belinkelném a videót, amin a NASA ünnepli a Marsraszállást, azzal, hogy na látod itt a bizonyíték arra, hogy kudarcot vallottak, merthogy itt akarják elhitetni, hogy valóban sikerült nekik.

2021. márc. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 David82 ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: ez.

Akiket igazán sajnáltam, az Kadhafi, Evo Morales, Hugo Chavez. Még talán Szaddámot is, bár tudom, hogy neki azért volt sok bűne.

Különben Lenin, Sztalin sem természetes halállal halt meg, és az az érzésem, hogy sok kommunista vezető sem 1990-ben.

2021. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!