Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Látta már valaki ezt a 3 orás...

Látta már valaki ezt a 3 orás dokufilmet?

Figyelt kérdés
ha nem nézed végig el se kezd [link]

2021. márc. 19. 17:30
A kérdező szavazást indított:
Tetszett sok dologra rámutat
nem tetszett
4 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem.
2021. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább el se kezdem
2021. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 molnarmarcell21 ***** válasza:
72%

Bocs, filmsznob vagyok :) Csak akkor szánok 3 órát egy videóra, ha magas esztétikai értéket képvisel. Ha a dokumentumfilmek érdekelnek, ezt a válogatást ajánlanám első körben:


Roundhayi kerti jelenet (1888)

A munkaidő vége (1895)

Le village de Namo (1900)

A somme-i csata (1916)

Ember a felvevőgéppel (1929)

Föld, kenyér nélkül (1933)

Anglia hangjai (1942)

Sötétség és köd (1955)

Fekete a ház (1963)

H mint hamisítás (1973)

Soá (1985)

Közelkép (1990)

Tiehszi csü (2003)

Az ölés aktusa (2012)

Isten hozott Csecsenföldön (2020)

2021. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok dolgot meg lehet belőle érteni. Jó film persze nem klasszikus, hanem olyan oknyomozó jellege van.
2021. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a valószínűsége, hogy sokan fognak egy ismeretlen által egy anonim oldalon egy ismeretlen oldalra mutató linkre. Ha valaki mégis, akkor annak valószínűleg elkezd nézni egy 3 órás filmet, ami azt se tudja, hogy miről szól, mert az ismeretlen linkelő még arra is lusta volt, hogy azt leírja. Szóval a kutya nem fogja megnézni, ne is reménykedj.
2021. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 én a négyes vagyok, nekem nem kellett most megnézném mert régebben láttam úgyhogy a címet elég volt látnom.

És azért ismeretlen oldalra visz a link mert a YouTube törölte a filmet.

2021. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Elkezdtem nézni, már az első 3 percben csak hazugságok hangzanak el:

- Az erdőtűzben nem égtek el a fák: hazugság. Később a narrátor is égő fákról beszél, és a képen direkt egy olyan részt mutat, ahol csak kisebb tűz volt, csak a fű magasságában égett le a terület. Elég rákeresni képekre, látszik, hogy mindenhol égnek a fák.


- A fák belülről égtek: hazugság. 1-2 fa akadt, ami belülről égett, ez egy ismert folyamat, szintén rá lehet keresni, előfordul az ilyen. A filmben azt az egy képet mutatják, ami a neten is megtalálható, tehát nem a "fák", hanem "egy fa"


- Az oltások higanyt tartalmaznak: hazugság. Az oltások 1930 óta etilhiganyt tartalmaznak, és bár nem találtak semmi arra mutató jelet, hogy ez az anyag gondot okoznk, manapság már nincs az oltásokban.


- Chemtrail: hazugság. Az állítólagos chemtrail-t senki nem ismerte el, nem hivatkozott rá "geonegineering aerosol"-ként. A képek a szokásos súlyeloszlós tesztrendszerek, amikben víz van, és sehova nem permetezik.


Tovább nem bírtam nézni, nyilvánvalóvá vált, hogy miért törlik ezt a szinvonaltalan hazugságot mindenhonnan.

2021. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

7. kösz, mostmár legalább tudom, hogy konteók vannak 3 órán át sorolva a filmben.

Az se komplett, aki ilyenre rászán 3 órát. OK, szórakoztató egy ideig, de aztán eszébe jut az embernek, hogy vannak világszerte elég sokan, akik ezeket elhiszik, semmilyen bizonyítékot nem fogadnak el ami ezeket cáfolja, és akkor elszomorodik, hogy ilyenek is szavazhatnak a világban.

2021. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

"Egy ismeretlen hacker nyilvánosságra hozott egy alacsony felbontású screenshotot" ... ahha, szóval ha photoshopban csinálok valamit, és eljuttatom ennek a rendezőnek, az számára bizonyíték?


"A weboldalnak volt egy szupertitkos bejárata" - Hahaha, aki kicsit is ért a webfejlesztéshez, az tudja, hogy ilyen nincs. Amire rá tudsz kattintani, az benne van az oldal forráskódjában, az interentet pásztázó keresőrobotok azonnal megtalálják, és megjelenik a google találati listájában. A sötét ügyeket a dark weben, vagy teljesen rejtett URL-eket szokás intézni, nem egy egy "titkos linken" egy weboldalon :D

2021. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!