Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek az USA...

Mi a véleményetek az USA elnökének,Joe Biden-nek az egyre roszabb állapotáról?

Figyelt kérdés

Joe biden háromszor is elesett egymás után,majd majdnem legurult egy lépcsőről.


A mentális állapotáról pedig sokat elmond hogy szerinte Kamala Harris az elnök és nem ő,illetve nem tudta még a PENTAGON vezetőjének nevét sem.


[link]



Egyre aggasztób az elnök úr állapota.



2021. márc. 20. 02:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

"szerinte Kamala Harris az elnök „


Elszólta magát?!?!?

2021. márc. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 mindentudó99 ***** válasza:
94%
Isiásza van neki is biztos.
2021. márc. 20. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
Öröm nézni az ilyeneket. Ostoba amerikaiak. Annyira megérdemlik.
2021. márc. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Talán nem kellet volna elcsalni a választást...
2021. márc. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
De legalább Bidé! Még trumplit is alulmúlja.
2021. márc. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Ez még egy bábnak is gyenge!
2021. márc. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom mi bajotok van. 78 éveshez képest kifejezetten jó állapotban van fizikailag, nem sokan tudnak ennyi idősen így felszaladni egy ekkora lépcsőn. Mentálisan nem tudom hogy áll az öreg, de azt tudom, hogy súlyos beszédhibával küzd gyerekkora óta, így előfordulnak nála ilyenek.


Szerintem ezerszer cikibb volt, mikor Trump kint hagyta az esernyőt, mert fogalma nem volt róla, hogyan kell összehajtani. https://www.youtube.com/watch?v=aT-xAGrNbrM


Na de inkább ezután meghagyom a fideszeseknek a whataboutism-ot. :)

2021. márc. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
79%
Szegény nem tehet róla, hogy egy báb. Sokszor azt se tudja hol van, ehhez képest még egész fitt. Ha az állapota miatt pedig még több rossz döntést fog hozni, mint eddigi rövid elnöki pályafutása alatt, nos az az USA-ban elő csőcseléknek köszönhető, akik szerint a jellem többet ér, mintsem a tényleges politikai tudás. Trump egy szar ember , de Joe mégis már most több hibát vétett, mint a narancs bácsi 4 év alatt. Mentségére csak az szóljon, hogy az ötletek nem az ő fejéből pattantak ki valószínűleg...
2021. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Sokan mondták, hogy ő csak húzó név és Kamala Harris lesz az elnök igen gyorsan. Engem nem lepne meg, ha nem tudná kitölteni a négy évet.
2021. márc. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
78 éves, de ahhoz képest jó állapotban van. Kicsit már szenilis, de a fizikai állapota elég jó, fitt az öreg. Azért esett el, mert futott a lépcsőn. Nem sok 78 éves szokott már futkározni, én örülnék ha ilyen jó egészségi állapotban lennék 78 évesen. Simán élhet még további 15 évet is, de mivel benne van a korban, jócskán túl van a nyugdíjkorhatáron, ő is érzi ezeket a jeleket amivel a média is foglalkozik az állapotromlás kapcsán, így már ő maga is utalt rá korábban, hogy csak egy elnöki ciklust kíván szolgálni, utána valószínűleg a mostani alelnök lesz az elnökjelölt a demokrata pártban.
2021. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!