Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerinted Salvinit jogosan...

Szerinted Salvinit jogosan cibálják bíróság elé, te börtönre ítélnéd?


2021. márc. 21. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
A liberális demokraták nem szeretik az ellentétesen gondolkodókat.
2021. márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Lehet jogos, de szerintem igazságtalan. Megpróbálnak Salvinin példát statuálni a liberális bírák.

Egyébként Orbán, a magyar kormány vezetői ellen is lehetnek még eljárások hasonló ügyekben, itt a déli tranzitzónák kapcsán merül fel a menedékkérők jogainak a megsértése.

2021. márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Ez egy ugyan olyan koreografiara felepitett szemetkedes, amit Trumppal csinaltak amerikaban, hogy megprobaljak elerni ... ne indulhasson tobbet semmilyen valasztason (mert felo, hogy megnyerne!).

Ezert szenyoznal Salvinivel is, de ez az egesz csak egy komedia.

2021. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem, ez egy koncepciós eljárás. Salvini igaz hazafi, és az ilyeneket a liberálmarxisták mindenáron ki akarják iktatni.
2021. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudjatok egyaltalan mi a libsi? Én liberalis vagyok de sosem voltam baloldali komcsi.
2021. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A liberálisok mindenkivel toleránsak, aki liberális. De mással nem.
2021. nov. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A liberálisok nagyon szeretik a demokráciát, de csak addig, amíg mindenki azt mondja, amit ők szeretnének.
2021. nov. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!