Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A koronavírust direkt terjeszt...

A koronavírust direkt terjesztették el, hogy megfigyeljék mennyire kontrollálható az emberiség?

Figyelt kérdés
Mivel akik beoltják magukat "hasznosak" a nagyobb hatalmak számára, mert könnyen irányíthatóak, nem kell attól tartani, hogy lázadoznának bármi ellen.

2021. ápr. 10. 16:16
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
65%

#19 Azért, mert ez csak egy álvírus. A végső cél a népesség 90%-ának kiirtása. De ha ezt egy erős vírussal csinálnák, akkor kilógna a lóláb, és az emberek nem kapnák el. Helyette inkább van ez az álvírus, ami igazából senkire se veszélyes, csak a bábkormányok terjesztik a rossz hírét. És amikor majd kiirtja az emberiség 90%-át, a többieket pedig beoltják 5G mikrochipekkel, amivel lehet őket irányítani, akkor válik teljessé az uralmuk. A maradék 10%-nyi rabszolga elég ahhoz, hogy a háttérhatalom számára fontos munkákat elvégezzék, mint az ipari termelés és a migráció.


Szerencsére egyre többen veszik észre a dolgot. Így talán van remény arra, hogy egyszer valóban szabadok leszünk.

2021. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
42%
22 Ugye most csak ironizálsz? Tehát csak úgy teszel, mintha valamilen konteos tard lennél?
2021. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
79%

"Nem mondom nem gyenge, de azért tényleg úgy van hogy rengeteg vírus be előzi:D"


Mert nem a vírus a lényeg, hanem az oltás.

2021. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
93%

Emlékeztek amúgy az 1993 februári nagy influenzajárványra?


Én akkor 10 éves voltam, benne is voltam. Az orvosi rendelőben mennyien voltunk egymás hegyén-hátán (az egyes körzetek ajtói között 3-3 méter volt kb.)


Volt valaki maszk? Rajtunk avagy a kísérőkön?

2021. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
97%
Na jó, de az egy létező járvány volt. Bárki megkaphatta.
2021. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

21


De magában nem sokáig tud létezni, max egy-két nap, de lehet, hogy sokat mondtam.


(NB. Nem összekeverendő a régi-régi szunnyadó baktériumokkal, amikkel szemben okkal kell védőruhát ölteni (pl. régészet)

Mert a baci az élőlény, ami akár betokozódva elvan mint a befőtt, de a vírus nem ilyen, hanem gazda nélkül viszonylag rövid időn belül megszűnik - ez talán jó kifejezés)

2021. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
37%

#24


Azért annyira sokan nem haltak bele abba az oltásba🤔

2021. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
De jó is volt még akkor... Balu kapitány kalandjai (Vaskacsa), stb...
2021. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
55%

#23: Szerinted mi ironikus van azon, hogy rabszolgák vagyunk? És nem most kezdődött. Ha felmégy a föld alá rejtett régészet pont hu-ra, akkor láthatod, hogy a legújabb ásatások bizonyítják, hogy már a neandervölgyit is elnyomta az ősháttérhatalom. Egy csomó kőeszközön megtalálták a szabadkőművesek jelét. Ez már tényleg nem lehet véletlen.


Talán soha nem voltunk olyan közel a szabadsághoz, mint most, de abszurd módon egyszerre a totális rabság is a levegőben lóg. Soha még nem volt ekkora a tét. Ezzel csak egy nagyon aljas vagy nagyon ostoba ember ironizálni, és én egyik se vagyok.

2021. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
46%

Jaj igen fő érv, biztosan fideszes vagyok jaj, kivédhetetlen, hatalmas érv. Nem is az, hogy tanultabb az ember, neeem.


[link] dr. Harry Baals :D :D

2021. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!