Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A muszlimoknak igazságtalanul...

A muszlimoknak igazságtalanul sok az olajuk. Nem kellene felajánlaniok a hasznot a nemzetközi közösségnek, hogy ne legyen antimuszlimizmus feléjük?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 18. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
nem. magyaroruszag se kell felajanlja a termalvizeit az emirsegeknek.
2021. ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem kell, ha neked van egy kis plusz pénzed amit megspórolsz, gondolom nem osztod szét másoknak.
2021. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Miért lenne igazságtalanul sok? Amúgy meg ha már nemzetközi segítség és olaj, lehet jobb lenne Amerikával kezdeni a sort, nekik mániájuk elvinni a "demokráciát" az olajban gazdag helyekre.
2021. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet

A nyersanyagok elosztása a Földben teljesen véletlenszerű és ennek megfelelően teljesen igazságtalan.

Az ilyen kincsekben gazdag országoknak vissza kéne fogni magukat a nyersanyagok és az energia felhasználásában. Nem csak pénzügyileg szükséges ez, hanem a környezet szennyezése miatt is. Igazság szerint nincs semmi joga pld Iránnak arra, hogy megrontsa számunkra a levegőt az ipari szennyével.

2021. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#1

Miss Dzsihád, elfelejtettél magyarul?

2021. ápr. 18. 20:55
 6/13 anonim ***** válasza:

😂😂😂😂


bar elfelejtettem volna, akkor nem tudtam volna elolvasni ezt az ostobasagot

2021. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mit tehetek? A te ostoba kerdeseidre csak ostoba valasz adhato.
2021. ápr. 19. 07:29
 8/13 anonim ***** válasza:
dehat en nem is tettem fel kerdest testverem 😃
2021. ápr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Egyáltalán nem kell, ha neked van egy kis plusz pénzed amit megspórolsz, gondolom nem osztod szét másoknak."


Csakhogy az olaj a foldben nem sporolasbol keletkezett!

2021. ápr. 29. 12:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Oké értem a különbséget, de ilyen alapon akkor mindenki igényt tarthatna mindenre, és ez nem ilyen egyszerű.
2021. ápr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!