Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin Úr mire készül mostansá...

Putyin Úr mire készül mostanság? Mit akar? Mi ez az állandó feszültség a világon?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 19. 14:04
 1/8 A Cenz Ura ***** válasza:
76%

Nem a "Putyin Úr" készül hadgyakorlatra idegen országban, hanem a Biden tata


Ez nem zavar?

2021. ápr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Jelenleg inkább az USA az aggresszor. De érthető. Trump nem kezdett háborút és most elkéne használni azt a sok csecse-becse fegyvert hogy lehessen újat gyártani. Pénz az egész. Erre vannak ráálva az 1929es válság óta kb.
2021. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Putyin az csak mérgezget,meg robbantgat idegen országokban.

Az nem zavar ?

Amcsik meg szeretnek villogni.

Mind a kettő országtól el kellene venni a játékszereiket,,aztán a haderő fejlesztés helyett pl lehet menni fákat ültetni,,az arra szánt pénzt meg lehet hasznosabb dologra fordítani..

2021. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hszi Csin-ping es Putyin majd jol kiporolja a Biden popsijat, ha nagyon nem fer a borebe :)
2021. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Amerikanak semmi keresni valoja nincs ezen a Foldreszen ... ha ide jon bohockodni, az azsiaiak nem fognak tapsikolni oromukben.


Szoval szerintem Biden marad a feneken.

2021. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Mindössze szerintem az oroszok a folyamatos kelet-ukrajnai pattogásukkal csak azt akarják megnézni, hogy a NATO és persze az USA meddig megy el Ukrajna védelmében. Ha tovább megy az agyhalott szarakodás ahelyett, hogy noszabazmeg küldünk 160 ezer katonát Ukrajnába, egyből nem lenne orosz "hadgyakorlat".
2021. ápr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kretens ***** válasza:
73%
Akiknek ezen a bolygón ténylegesen jogosan lehetne háborogni azok mi vagyunk Magyarok.A föld nevű bolygó irott történelme során ellenünk követték el a legnagyobb gusztustalanságot trianonnal.De gyakorlatilag minket folyamatosan meg akartak semmisiteni a történelem során.Vajon képes lett volna e bármely más nemzet fennmaradni ha ugyan azt a poklot kellet volna kiállniuk a történelem mint nekünk?Ennek tudatában szerintem sokakban felmerül a kérdés legalábbis bennünk magyarokban hogy vajon mi az a qrva nagy probléma ami miatt jelen korunkban is háborúk előkészületei folynak?Néha már az az érzésem hogy mi nem ebbe a flórába és faunába valók vagyunk.Tényleg igaza van annak aki egyszer azt mondta nekem hogy ha mi magyarok nem lennénk akkor az eddigi létezésünk során közvetve és közvetetten minden cselekedetünk a történelemben nem történt volna meg akkor ez a bolygó technikailag valahol a 16-17-dik század fejlettségi szintjén lenne.Hát de most komolyan ha bárki a myarok közül a világ dolgairól eszmecserél csak mi látjuk úgy hogy gyakorlatilag rajtunk kivül mindenki hülye?
2021. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még nem rugta valagba senki Putyeszt, aki ettol azt hiszi, hogy azt csinal es ott, ahol es amit akar, mert csak. Mert most kell viz. Mert most kell egy sziget. Mert most nyaff, nato orszag van mellettem. Elkurvult a carevics.

Most majd tanul.

Lehet, h mi is megyunk a levesbe, ha dozerol, de ugy sem lehet elni, hogy folyton trollkodik. PutIN-putOUT.

2021. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!