Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak jó az az orosz vakcina?

Csak jó az az orosz vakcina?

Figyelt kérdés

A németek 30 millió adagot vennének...


[link]



2021. ápr. 22. 13:45
1 2
 1/11 Rothadó Narancs ***** válasza:
94%
Nekem bevált.
2021. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
aki nem debil vagy gonosz azt tudta, hogy jó, persze most azzal jönnek majd, igen de ők megvárják, hogy meglegyen az eu-s engedély az órbán meg a magyarokon kísérletezett
2021. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Már minimum egy két hónapja leírtam, hogy hamarosan a nyugat is könyörögni fog az orosz vakcináért... Időközben már a svéd kutatók is bebizonyították hogy a Szputnyik V a leghatásosabb a koronavírus ellen a Lá Cancet orvosi szaklapban publikált tanulmány szerint... és aki meg elintézte az egészet azzal, hogy hát orosz sz@r, annak elárulom, hogy a világon a vakcina gyártásban, fejlesztésben Oroszországnak van a legnagyobb és legrégebbi tudása és tapasztalata....
2021. ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Ha jól emlékszel nemrég volt egy botrány Szlovákia meg Oroszország között, mert az oroszok nem azt a szputnyikot szállították, amit mindenhol "reklámoznak", hanem valami mást, ami teljesen hatástalan.

Emiatt Szlovákia most vissza akarja küldeni az összes megvett oltóanyagot.


Nem állítom, hogy az oroszoknál nincsenek szuper tudósok és kutatók, de az az ország még mindig egy diktatúra. Aki nem Moszkvában él, az nem kaphatja meg az oltást például, mert politikai célok miatt mindet kiszállítják külföldre. Emiatt van az, hogy az oltottsági ráta Oroszországban baromi alacsony.

2021. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Lá Cancet, sírok:-D
2021. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

5$ ös remélem beélveztél...

Természetesen The Lancet, de átírta a teló...🤪

2021. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező!

Az meg van, hogy a németek a vásárlást az EU-s bevizsgáláshoz kötik?!

EU-s bevizsgálás és engedély nélkül ez sima hazárdírozás és emberkísérlet.


Ennyi!

2021. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

7

Az Astrát is milyen szépen bevizsgálták...azóta a kutyának sem kell. Most vagy ennyire balf*szok vizsgálódnak az EU-nál, vagy hazudtak.

2021. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Annyira rossz, hogy MAI hír szerint a németek vettek 3 milliót....ugye milyen rossz??😂😂
2021. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hypno ***** válasza:
57%

Azért a vakszerencsét nem kellene zsenialitásnak beállítani.

Szerintem maradjunk annyiban, hogy egyelőre úgy tűnik jól sült el a dolog.


Maradjon is így, mert én is az orosz csodaszert kaptam. 🤣

2021. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!