Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a helyzet az orosz tüntetés...

Mi a helyzet az orosz tüntetésekkel?

Figyelt kérdés
Nem teljesen értem a sztorit. Van a Navalnij aki börtönbe van. Ő ellenzéki politikus meg van valami korrupció ellenes szervezete talán. Most ő börtönbe. A szimpatizánsai meg azt szeretnék, hogy kiengedjék. Jól értem? Az orosz vezetést meg azért zavarja mert leakarta váltani Putyint, ezért akarták eltenni láb alól.

2021. máj. 6. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
A szovjetek édestestvéreink.
2021. máj. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

putyin egészen egyszerűen betiltotta az ellenzéket.

az ez ellen tüntetőket pedig szétvereti a rendőrökkel.

röviden.

2021. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Óóó értem. Érdekes a helyzet akkor
2021. máj. 7. 00:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Látszatdemokrácia van ott, és a tüntetésekkel eljött az a pont, hogy elkezdett erősen látszani az ellenzék, ezért Putyin cár szétverette őket a rendőrséggel, és bebörtönzött embereket, hogy ne válthassák le.
2021. máj. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A tüntetéseket szétverik ott.
2021. máj. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az a baj, hogy van ellenzék. Az ellenzék mit akar? Nekik mi a céljuk?
2021. máj. 7. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Oroszország formailag demokrácia, az ellenzék nyilvánosságra hozta, hogy milyen korrupció van, és mennyi tesz ebből zsebre Putyin, ezért akarják most eltaposni őket.


[link]

2021. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!