Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hitlert nem próbálták megbukta...

Hitlert nem próbálták megbuktatni ?

Figyelt kérdés
Már arra az időkre gondolok amikor még még inkább politikus volt sem mint egy önjelölt birodalmi vezér tehát a politikai pályája elejé. Vagy miért ő töltötte be az atyaúristen szerepét a pártján belül ? Voltak sokkal magasabban képzet,okosabb és nagyobb tapasztalattal rendelkező emberek a pártban, mint Hermann Göring,Joseph Goebbels. Szerintem mind a ketten magasabban iskolázottak voltak nagyobb tapasztalattal rendelkeztek, mint Hitler. Ők nem akartak vezérek lenni talán ?

2021. máj. 14. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Stauffenberg
2021. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Saját emberei akarták felrobbantani azt az elmebeteget.
2021. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen ismerem ezt a felrobbantós történetet de ez már nagyon a vége felé volt. Az elején gondolom, hogy nem volt senki akiben lett volna nagyobb politikai vezér egyéniség mint Hitler
2021. máj. 14. 19:45
 4/11 Fsms ***** válasza:
100%

Nem számoltam, de vagy hússzor próbáltak merényletet elkövetni ellene.

[link]

2021. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én valahol azt olvastam, hogy 42 ismert merényletet próbáltak meg elkövetni ellene.
2021. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Dehogynem, végig meg akarták buktatni. Az elején ott volt Röhm SA vezető, illetve Ludwig Beck és Franz Halder vezérkari főnökök. 1940 és 1943 között viszont nem volt belső ellenfele, a sikerei miatt. 1944-1945-re pedig a fél Whermacht a bukását kívánta főleg Hitlert okolták a katonai kudarcokért, mert 1941-ben kinevezte magát Oberbefehlshaber des Heeresnek, közben meg nem értett a hadtudományhoz.

Hitler állandó kritikusai voltak még Gerd von Rundstedt tábornagy és Erich von Manstein tábornok, csak ők a whermacht oszlopos tagjai voltak, hatalmas stratégák, Hitlernek kellettek.

„Legveszélyesebb ellenfelünk.” – mondták a szövetségesek Mainsteinről.

Mainstein találta ki a Sárga tervet, amivel legyőzték Franciaországot 1 hónap alatt.

2021. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Hitler éppúgy került hatalomra, mint Biden, illetve az alelnöke.

A hatvanas években úgy tanították, hogy a "német fináncoligarcia" finanszírozta hatalomra.


Kinézték belőle, hogy birodalmasítja Európát.

2021. máj. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Hitler a háttérhatalom embere volt, nem véletlenül került oda:

[link]

2021. máj. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
hermann göring mint képzetteb ember hát én beszarok XDD az összes válasz a válaszadók mérhetetlen butaságára vall már ne is haragudjatok...
2021. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Göring egy katona tiszt volt ergo valamilyen felsőfokú tiszti végzettsége volt és nem hiszem, hogy a német katonatisztire idióták jártak. De miben tévedtek a többiek ?
2021. jún. 4. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!