Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egy csomó állam kormánya...

Egy csomó állam kormánya biztositotta Izraelt rokonszenvéről és a támogatásáról. Mi történt a világgal?

Figyelt kérdés
Csehország, USA, Szlovénia, Németország, Belgium...

2021. máj. 14. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Hogy, hogy mi tortent? A palesztin arab kecskepasztorok ... miert lovoldoznek raketakat Izraelre? :) Nos, semmi baj ... majd Izrael megoldja (nem ma kezdte!) :)))
2021. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Semmi nem történt, mindig is léteztek emberek akik rokonszenveztek másokkal.
2021. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg linkelnéd azokat a támogatásokat?
2021. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Eddig is azok irányították a világ nyugati felét, akik Izraelt.
2021. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem történt semmi. Izrael egy elismert állam, a palesztinok pedig meg akarják dönteni.

Mintha a romák akarnák kizavarni innen a magyarokat kb.

2021. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos csak a szlovén van angolul, a többi héberül.

[link]


[link]

De találtam egy képet, ez amikor a csehek a szolidaritás jeléül kiteszik az izraeli zászlót

[link]


Ez meg Ausztria

[link]

2021. máj. 14. 21:00
 7/7 kretens ***** válasza:
72%
Szóval ha jól értem a Palesztinoknak nincs joga az élethez?Folyamatosan szűkül az életterük.Ők nem akarnak europába jönni hanem saját hazájukban akarnak élni.Ja és mint kommentelő én is anyai ágon zsidó vagyok és zsidóként azt mondom hogy minden ami ott a közel keleten történik minden csak nem normális.Nekem Yitzhak Rabin volt Izraeli miniszterelnök volt az egyetlen hiteles és józanul gondolkodó politikus aki tényleg tenni akart a békéért ugyan úgy mint Yasser Arafat is.Ők felismerték azt az egyszerű tényt hogy csak EGYÜTT!!-lehetnek sikeresek mert bármelyik nézőpontból figyeljük az eseményeket mindkét félnek meg van a maga igazsága és ha mindenki csak a sajátját akarja ráerőltetni a másikra az csak a bosszú ördögi körét vonja maga után amiből nincs kiút.Azt kellene már megérteni hogy itt senki sem ártatlan.Talán még életemben megérem azt amikor zsidók és palesztinok felismerik azt hogy minden konfliktus ami ott azon a maréknyi területen folyik nem más mint anyagi haszonlesők vallási köntösbe bujtatott-ál-szimpatizánsok (Egyesült államok Irán) hatalmi harca mely az érzelmeket meglovagolva saját befolyásuk növelésére használnak fel a közel keleten.Ha zsidók és palesztinok békében élnének együtt épitenék országukat mint azt Ben Gurion megálmodta akkor az egy olyan precedens lenne amely leleplezné minden nemzetek közti konfliktus álarcát és kiderülne hogy kik azok akik nem a tudás és szorgalom alapján érvényesülnek hanem az ügyeskedés és semmittevés nélküli haszonszerzés rabjai.
2021. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!