Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hollywood (színészek,rendezők,...

Hollywood (színészek,rendezők,írók stb..) tényleg demokrata pártiak? Hollywood hány százaléka lehet liberális 98-99% ? Milyen érzés lehet pl. egy Gina Caranonak közöttük lenni aki republikánus ?

Figyelt kérdés
Mivel a republikánus hollywoodiak kevesebben vannak érdekelnének kik azok akik republikánusok ? gina carano tuti,Mel Gibsont hallottam még. Kik vannak még ?

2021. máj. 18. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Úgy tudom, hogy Chris Pratt is republikánus, legalábbis konzervatív.

Egyébként a döntő többség csak látszat demokrata szerintem. Ez a divat, ettől népszerűek, ezt diktálja a fősodratú média. Nem is értenek a politikához.

2021. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem is érdekli őket :D Engem sem érdekel különben csak mindig beletolják az emberbe híradók,reklámok stb...
2021. máj. 18. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
a hollywoodi sztárok stb egy buborékban élnek, többségük még fiatal korában került be a szakmába így azoknak fingjuk sincs mi folyik a világban. De egyesektől a gyomrom felfordul. Például Zack Snydertől is hogy az volt a legnagyobb baja hogy a DC nem engedte hogy a fekete zöld lámpást is beletegye a filmjébe.
2021. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Többször le lett már írva, Caranot nem azért utálják mert republikánus, hanem mert őrült, elvakult Trump-fan aki ostobaságokat nyilatkozik és közveszélyes dolgokat terjeszt.

Tévedés hogy az USA-ban a republikánusok meg a demokraták két éles ellentét, nyilván van egy-egy radikalizált szárny, de többségében közel nincs akkora szakadék mint Magyarországon, csak gondolom divat a hazai viszonyokat a világon mindenhová kivetíteni. Sok dologban egyetértenek, és ha nem is értenek egyet sok másban, nem halálos ellenségei egymásnak. Elég megnézni pl. mennyire tiszteli egymást Bush és Obama. Itthon ilyesmi elképzelhetetlen lenne.

2021. máj. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van benne valami amit mondasz mert itthon utálják egymást a politikusok és annak szimpatizánsai . Sokkal jobb lenne a politikai helyzet itthon is hogy ha ez olyan lenne mint az usa ban. Nekem trump biden között nem ez jött le. Trumpból és bázisából gyűlöletet éreztem.
2021. máj. 19. 07:32
 6/6 anonim ***** válasza:
A művészek számára az a divat, hogy liberálisok legyenek.
2021. máj. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!