Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Katonailag mennyire hatékonyak...

Katonailag mennyire hatékonyak a Hamasz elleni izraeli bombázások?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 09:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
A kilakoltatás nem hazugság. Jeruzsálem meg nem Izrael állam fővárosa, max. Nyugat-Jeruzsálem az. Kelet-Jeruzsálem Palesztina része. Nincs igazad, hagyd abba a valósággörbítést.
2021. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Már többször kértem, hogy mutass legalább egy kilakoltatottat. Még mindig nem mutattál.
2021. máj. 20. 17:46
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer sem kértél. De Gáza, Libanon, Jordánia tele van Izrael által elüldözött arabokkal. De ha szépen bepötyögöd a gugliba, hogy „Israel eviction” akkor egy halom találatot fog neked feldobni a kereső, ahogy nekem is, a mostani krízissel kapcsolatban.
2021. máj. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Bizony kértem, nézd vissza az utolsó 11 nap Izrael-Gáza kapcsolatos kérdéseket. És akkor is a 70 évvel ezelőtti háborús menekültekkel jöttél.

Azt állitod, hogy a Hamasz MOST azért kezdte a rakétázást, mert Izrael palesztinokat lakoltatott ki.

No, hol van legalább egy?

2021. máj. 20. 18:44
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

#5


A Város harc az nagyon nagy lutri, akár mennyire vagy fejlettebb a másik félnél

2021. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!