Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van még egy olyan ország,...

Van még egy olyan ország, ahol régóta hasonló megy a politikában, mint nálunk az évtizedes Orbán vs. Gyurcsány?

Figyelt kérdés
Vagy ez hungarikum?

2021. máj. 25. 06:16
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Én követem a nemzetközi politikát és szerintem ez ilyen mértékben hungarikum. Ez egy visszataszító dolog, hogy azért szavazok egy rablóbandára, mert Gyurcsány. Már 15 éve volt, emberek!


Egyébként valamilyen szinten mindenhol vannak ilyen folyamatok a politikában. A south park gennyes tus vs. redvás szendvics része sem a képzelet szüleménye. De ilyen, mint itt példátlan.

2021. máj. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Az USA-ban, csak ott nem a pártok, hanem a jelöltek változnak.
2021. máj. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

"Orbán vs. Gyurcsány?"

Demokraták vagy republikánusok

Tory vagy Labour

Habár a tény hogy nálunk ez nem pártkérdés hanem személyi kultuszoké (és ugyanazé a két személyé) arra enged következtetni hogy ezek ketten összejátszanak.

2021. máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem, Gyurcsány nem sokáig marad "hungarikum".
2021. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!