Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az izreali zsidók körében...

Az izreali zsidók körében tényleg ilyen elterjedt a rasszizmus?

Figyelt kérdés

Az alábbi videóban izraeli zsidókat kérdeznek a palesztinokról. Olyan válaszokat adtak hogy meg kell ölni a palesztinokat, arabokat. Le kell őket szönyegbombázni, mind terrorista, ki kell őket dobni Palesztinából. Olyan hazugságok is elhangoznak hogy az arabok üldözték el a zsidókat, pedig tudjuk hogy a rómaiak voltak kétezer éve és valójában az arabok engedték vissza a zsidókat Jeruzsálembe a 7. században. Iszlámellenes hazugságok is elhangoznak miszerint a muszlimok mindenkit megölnek aki nem tér át az iszlám vallásra. Azt mondják programokat indítanak aminek a célja hogy zsidók ne házasodjanak arabokkal, amire az illető magyarázata az hogy a zsidó egy különlegeses nép és nem szabad keverednie más népekkel. Eléggé megdöbbentő hogy tizenéves izraeli lányok nevetve nyilatkozzák hogy meg kell ölni az arabokat. Egy másik huszonéves azt mondja joga van gyülölni az arabokat és házat építeni a földjükön.


https://www.youtube.com/watch?v=1e_dbsVQrk4



2021. máj. 27. 21:21
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
A mi hazánk egy mozgalom, de a videóban átlag izraeli járókelők szerepelnek akikkel az utcán interjút készítettek. És az a baj hogy államszinten is az történik mint amit ezek az izraeliek tennének a palesztinokkal. Izrael a palesztinokat gyilkolja, lebombázza, elüldözi, a házaikat elveszik, tehát ugyanez a gyűlölet Izrael politikájában is megjelenik.
2021. máj. 28. 10:41
 12/42 anonim ***** válasza:
37%
Ha az 1930-as években a náci Németországban kérdezték volna a németeket, mit gondolnak a zsidókról, kb. ilyen válaszokat adtak volna. A cionizmus ugyanúgy fasiszta ideológia ami a zsidók felszőbbrendűségét hirdeti. A videóban szerepelő srác ki is mondta hogy a zsidó nép különleges (étrsd felsőbbrendű) ezért nem megengedett hogy keveredjenek más népekkel.
2021. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Én izraeli vagyok. Mindegy, hogy hogyan jartatjatok a szatokat, de Izraelben nem latok ilyen embereket, mint ez a film bemutat. Tudom, nap-mint nap tapasztalom, hogy ay izraeli nep nem igy gondolkozik. Nyilvan kerestek az olyan helyeket, ahol ilyen alakok elofordulhatnak. Es csak azokat raktak be a filmbe, akik a keszitok celjanak megfeleltek. Egyebkent azt sem zarom ki, hogy a szereplok egy resze szinesz. Eleg sok palesztin propaganda filmet lattam ahhoz, hogy legyenek ilyen tapasztalataim is.
2021. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Senki nem állítja hogy minden Izraeli ilyen, de láthatod hogy sokan így gondolkoznak és ez tükröződik Izrael gyilkos politikájában is. Egyértelműen kiderül hogy a helyszín Izrael, a megkérdezettek pedig biztosan zsidók. Ha azt mondod ezek csak színészek, azzal csak megerősíted másokban hogy kifelé Izrael hazudik.
2021. máj. 28. 15:40
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem Izrael hazudik, hanem a riportot keszito angol ujsagirono.
2021. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Miben hazudik? Szerintem elég egyértelmű az izraeli emberek fasiszta felfogása. Ahogy a 12-es válaszoló is írta, ez a náci Németországot idézi. Ami meglepő hogy pont a zsidók esnek ugyanabba a hibába mint a náci németek.
2021. máj. 28. 16:32
 17/42 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is csak a szokásos "palesztin", illetve proarab propagandafilm. Nem reprezentatív.
2021. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Szerintem azok a zsidók akik a náci koncentrációs táborokban haltak meg, leköpnék azokat a zsidókat akik így nyilatkoznak mint a videóban.
2021. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Jah nagyon komolyak a hummusz terroristák :D

[link]

2021. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

Ime egy másik film - bár van különbség, az egyik az, hogy ez a palesztinokat leplezi le, a másik különbség meg hogy ez igaz.

https://www.youtube.com/watch?v=_KrQkzogu90

2021. máj. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!