Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vajon a dánok miért nem...

Vajon a dánok miért nem csatlakoztak az Európai Ügyészséghez?

Figyelt kérdés

[link]

Azt értem, hogy nem akarnak eurót és az sem lep meg, hogy a Magyarország, Lengyelország nem csatlakozik, de a dánok, svédek, írek megleptek.



2021. máj. 28. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Stadion,Mészáros,lopnak,védettségi igazolvány,krumpli.
2021. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Mert lehet hogy nekik is van egy orbán viktoruk. :))))
2021. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Meee ott is diktaktúraaa van!!😂
2021. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Sok ország nem támogat semmiféle további lépéseket, amik egy közös állam felé mutatnak, és nem akarják tovább csökkenteni szuverenitásukat.
2021. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyanok, mint a britek. Szeretnek különcködni. Ők eleve csak úgy voltak hajlandók belépni, hogy különleges előjogaik vannak és rájuk is hagyták. Dánia, Írország a közös migrációs politikából is mentességet kapott, így őket jogilag nem zaklathatják a kvótákkal sem úgy, mint Magyarországot, Lengyelországot.
2021. máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Nekik nincs rá szükségük, ha csorbulna a demokrácia, minden dán az utcára menne.

Nekünk viszont úgy kell ez, mint éhezőnek egy falat kenyér.

2021. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Engem, mint tisztességes magyar embert elszomorít, hogy honfitársaim bambán néznek maguk elé, amikor tisztességről, közpénzről és rendes országról hallanak.

És ne haragudj kérdező, de leszarom, miért nem csatlakozott más ország. Engem az érdekel, te miért bámulsz bambán magad elé. Miért tűröd, hogy miután apád, s anyád csicska volt, te igazi tróger maradtál, még a gyerekeidnek is ez a sors jusson.

2021. máj. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7-es!

Engem viszont érdekel, hogy miért nem csatlakoztak az említett skandináv országok illetve Írország.

Az hogy én személyesen mit tehetnék lözpénzherdálás ellen az jó kérdés, lehet úgy kellene viselkednem, mint Tényi István a nemzet feljelentője.

2021. máj. 28. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!