Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU-s országok közül melyikb...

Az EU-s országok közül melyikben van a legnagyobb és melyik van a legkisebb támogatottsága az Európai egyesült államoknak?

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem az EEÁ-t senki sem akaja, csak Brüsszel. Mi a fenéért inflálnád el a saját szavazatodat kisebb értékűre, mint amilyen most van?
2021. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én sem akarom, csak kérdezem.
2021. máj. 28. 13:01
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

"Szerintem az EEÁ-t senki sem akaja, csak Brüsszel."

Azért ecsetelhetnéd, hogy egy belga városnak ehhez mi köze.

2021. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Azt csak a mazohisták szeretnék szerintem.
2021. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
1 Mittől lenne kisseb értékű a szavazatod?
2021. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

"Azért ecsetelhetnéd, hogy egy belga városnak ehhez mi köze."


Elnézést, akkor, vagy Strazburg, vagy Brüsszel vagy Luxemburg. Mert mindegyik székhelye az európai parlamentnek, amely testület lenne egyedüli gyakorlati haszonélvezője, hogyha a tényleges törvényhozástól, az európai tanácstól, ami az államfők tanácsa, átvenné a stafétát. Nem gondoltam volna hogy ezt így le kell ecsetelnem, de persze szívesen válaszolok a kérdésre, mégha a kérdőjel le is maradt...


"Mittől lenne kisseb értékű a szavazatod?"


A matematikától. Nem mindegy hogy 1/3 vagy 1/13 a szavazatod értéke.

2021. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
6 Szerintem meg a szavazatom értéke X lesz. A válaszod legaláb ennyire értelmes :D
2021. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

"6 Szerintem meg a szavazatom értéke X lesz. A válaszod legaláb ennyire értelmes :D"


Akkor legyen neked X. Ha jól sejtem nem a műszak vagy a matek az erősséged... mert kb. ez jön le az "értelmes" válaszodból...

2021. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
8 Miért személyeskedsz ahelyet hogy megindokolnád miért gondolod igy?
2021. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%

Nem személyeskedés, megállapítás volt. De akkor én kérdezem hogy miért is a "A válaszod legaláb ennyire értelmes :D"?


Vedd úgy hogy van egy tortád. Az a döntés az ország ügyéről. Ha 3an osztoztok a tortából (döntésről), akkor neked nagyobb szelet jut (döntési súly). Ha 20an osztoztok, akkor pedig csak egy vékony szeletke.


De ha ezt tovább kell magyarázni, azt sajnálom, de nem fogom, nem tanítónőnek készülök.

2021. máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!