Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A románok a történelem folyamá...

A románok a történelem folyamán hány magyar ember haláláért felelősek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 09:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
67%
2 432 111. +Nők és a gyerekek.
2021. jún. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
26%

Én ezt nem tudom, de magyar emberként szomorúnak tartom, hogy országunk sosem kért bocsánatot a román emberek elleni erőszakért.

Ez a mi dolgunk lenne. De ehhez rendes és becsületes miniszterelnök kell majd.

2021. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 progizo ***** válasza:
57%

#2.: "magyar emberként szomorúnak tartom, hogy országunk sosem kért bocsánatot a román emberek elleni erőszakért."


Pontosan mikre gondolsz? Milyen ilyen tettek történtek? És azt hiszed, ezeknek nem volt oka, előzménye?

A területrabló, tolvaj, gyilkos román banda amikor csak tehetett, rárontott a védtelen magyarságra, és én magyar emberként azt tartom a legszomorúbbnak, hogy egyesek közülünk még a mi bocsánatkérésünket hiányolják - mire föl? Nem mi szálltuk meg, raboltuk el az ő országrészeiket, hanem ők szakították el tőlünk keleti országrészeinket, miközben végigpusztították hazánkat!

Én Erdélyünket hiányolom, nem a bocsánatkéréseket.

2021. jún. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
78%
Kb 1,5 milla eltűnt valahova.
2021. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
37%

Kedves 3-as, el kellene olvasnod a magyar hadsereg kegyetlenkedéseit. Aztán elgondolkodnod erkölcsi alapon, szerinted ez helyes volt-e, majd mérlegelned, szerinted mi ebben a helyzetben a tennivaló.

Kérlek az olvasással kezdjed.

2021. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 progizo ***** válasza:
27%
#5.: Jaj, bocs hogy élünk és merészeljük megvédeni magunkat a saját földünkön, mikor fenyegetve vagyunk a "kedves" románok és a többi területrabló által.
2021. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Amiről beszéltem kedves ötös, aztokat román/szlovák/ukrán területen a magyar hadsereg követte el.

Kérlek ne nézz félre, ha kiderülnek ezek a dolgok, és vedd le azt a nagyarcú mentédet, mert nem áll jól.

2021. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 progizo ***** válasza:
77%

Némi olvasnivaló 5-öskének és mindenki másnak:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2021. jún. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 progizo ***** válasza:
30%
#7.: A Kárpát-medence magyar terület. Akkor meg milyen szlovák/román/ukrán területekről beszélsz?
2021. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 progizo ***** válasza:
43%
#7.: Szégyelld magad! Attól, hogy a Felvidékünket, Erdélyünket, Kárpátaljánkat megszállták és elszakították tőlünk, még nem lesz a rablók jogos tulajdona. Talán nem kellett volna kirabolni és fosztogatva végiggyilkolni 1000 éves hazánkat nekik 1918-20 folyamán! Akkor kinek is van szégyellnivalója? Neked biztos, mert a magyarság eme tragikus napjának: Trianonnak évfordulóján van képed leírni, amiket írtál.
2021. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!