Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Problémát jelent-e ha hiányos...

Problémát jelent-e ha hiányos apakép miatt arról fantálziálgatok hogy Sztálin az apám?

Figyelt kérdés

Apám sosem foglalkozott velem és korán is meghalt, nem tehetek erről. Viszont Sztálinra fel bírok nézni úgy mint egy olyan emberre aki bármilyen áron elérte amit akart. Egy keménykezű diktátor volt, viszont a Szovjetuniót a győzelemre és világhatalomra vezette a kismillió volt riválisa ellenére.

Szerintetek ez baj?

19/F

(Nem mintha valójában érdekelne a véleményetek csak kíváncsi vagyok hogy mire gondoltok...)



2021. jún. 6. 04:58
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Én II. Lipótra tekintek apámként. Lehetnénk testvérek.
2021. jún. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Igen, beteg dolog Sztálint választani példaképnek.
2021. jún. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt Sztálinnak egy lánya, akit rendszeresen vert, bántalmazott. Én úgy vagyok vele hogy jobb apa nélkül felnőni, mint terrorban felnőni, de ha te ilyen apát szeretnél, egészségedre.

Azért amellé, hogy a Szovjetuniót győzelemre vezette, vegyük hozzá azt is, hogy hány millió ártatlan ember élete szárad a lelkén. Ráadásul olyan ártatlan embereké, akik a saját népéből kerültek ki. Egyrészt a koholt vádak alapján kivégzettek, a politikai ellenfelek, de ide sorolnám azokat is, akik éhen haltak mert beszolgáltatás címén az összes terményüket elvitték, majd pedig hagyták őket éhen halni. Lényegében a saját népét irtotta. Én nem lennék büszke az apámra ha ilyeneket csinálna. Sztálin pontosan az az ember akinek meg sem szabadott volna születnie.

2021. jún. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a nem azért vezette győzelemre a Szovjetuniót, mert annyira tehetséges lett volna, meg olyan fejlett hadsereggel rendelkezett volna, hanem mert óriási feláldozható embertömeg állt rendelkezésre. A németek betörési kísérletének főleg a -20 fokos hideg és a sokszoros túlerő vetett véget. Amikor a szovjetek megindultak Európa felé akkor pedig Németország már több sebből vérzett és több irányból támadták. Csak egy sarokba szorított nép utolsó kapálózásait kellett legyűrni a még mindig sokszoros túlerőnek. Ebben mi a dicsőség?
2021. jún. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Nem akarod mindjárt szentté avatni?


Amúgy nagyon sajnálom, hogy korán elvesztetted az édesapádat de nehogy már Sztálinra nézzél fel, akit még a saját lánya se szeretett?

2021. jún. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
sztalin hagyta hogy a fogsagba esett fiat kivegezzek a nemetek, szoval talan el is kene olvasni a torikonyvet, mielott egy elmebeteg diktatorra tekintesz apadkent
2021. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!