Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményed a Fauchi...

Mi a véleményed a Fauchi kiszivárgott e-mailjeiről?

Figyelt kérdés

Benne van, többek között, hogy :


1 - Kínai laborból szabadult a háttérhatalom tudtával/iráníításával


2 - Fauchi fizette a teszteléseket


3 - A maszk (sebészi 99% ezt hord) nem véd meg a koronavírustól, de elősegíti az ember megbetegedését a torok kiszáradása révén, a visszaszívott CO2-el és hogy nem tiszta levegőt lélegzel


4 - Aki átesett a covidon immunissá válik, nem kell neki oltás



2021. jún. 6. 16:59
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Fauci leveleiről többek közt ... https://www.youtube.com/watch?v=ulASrVpnKfM


itt jobban érthető [link]


A maszkokról annyit kell tudni, hogy a sima sebészi maszk & az összes ami nem NK95-ös és a boltokba veszed, annak szövete sokkal kisebb mint egy koronavírus. A vírus így simán átjuthat rajta. Amikor beszél valami nagyon kicsiny nyálcseppek is kijönnek a szájából, amiket nem is látsz. Mivel a maszk szövete sokkalta nagyobb egy vírusnál és a nyálcseppnél, így minden probléma nélkül kijut a szájból beszéddel. Egyébként vannak olyan tanulmányok is, amik azt igazolják hogy cseppek nélkül már levegőben is terjed a vírus.


A maszkkal az a baj, hogy nem véd, nem szabja gátját a vírus terjedésének viszont kiszárítja a torkot, így könnyebben megtelepedhetnek és terjedhetnek rajta a vírusok. Ez is benne volt az e-mailekben. Saját magad használt co2 ját lélegzed vissza. Miközben nem jutsz friss levegőhöz.


Az anyagi vonzatok is elég érdekesek. Megemlíti, hogy kínából szabadult, persze azt nem mondja, hogy kik is fejlesztették ki. ti; ők is benne voltak

2021. jún. 6. 20:07
 12/27 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező::


"annak szövete sokkal kisebb mint egy koronavírus"


Ez egyáltalán nem számít, minden vírus és baktérium kisebb, mint a lyukak a szöveten. Méghozzá nagyságrendekkel.


"Amikor beszél valami nagyon kicsiny nyálcseppek is kijönnek a szájából, amiket nem is látsz. Mivel a maszk szövete sokkalta nagyobb egy vírusnál és a nyálcseppnél, így minden probléma nélkül kijut a szájból beszéddel."


Ez nem igaz. Kétféle cseppet klönböztetünk meg, mindkettő egész találóan van elnevezve a makrocsepp és a mikrocsepp. A makrocseppek nagyobb átmérőjüek, ezek alkotják a cseppek kb. 90%-át, térfogatilag pedig a 99%-át. Ezeket a maszkok felfogják, ez maga a makrocsepp definíciójának a része. A makrocseppek veszélyesebbek, mint a mikrocseppek, mert ezek már a térfogatuk miatt is több vírust tartalmaznak, ezáltal nagyobb az esély a fertőzésre. A mikrocseppek annyira kicsik, hogy azok ellen a masz valóban nem véd. Ezekben kevesebb a vírus, viszont míg a makrocseppek általában rövid időn belül (pár másodperc alatt) "lezuhannak", a mikrocseppek sokáig képesek a levegőben maradni, akár 30 percig is. Ezért is fontos a szellőzés, a levegő gyakori cseréje, hogy ezek a mikrocseppek alacsony koncentráltságban legyenek csak a levegőben, mert így a vírusrészecskék olyan alacsony számban vannak csak jelen, hogy jóval alacsonyabb a veszély a fertőzésre.


"Egyébként vannak olyan tanulmányok is, amik azt igazolják hogy cseppek nélkül már levegőben is terjed a vírus."


Nem, ilyenek nincsenek. Ez egy félreértés, az előbb említett mikrocseppekről van szó, amik sokáig a levegőben maradhatnak.


"A maszkkal az a baj, hogy nem véd,"


Téged valóban nem (pontosabban csak aránylag kicsi mértékben), de a körülötted lévőket igen.


"viszont kiszárítja a torkot, így könnyebben megtelepedhetnek és terjedhetnek rajta a vírusok."


Az első rész féligazság, a második rész teljes baromság, erre semmilyen tudományos kutatás eredménye nem utal.


Az első részt ez a kutatás mutatta ki: [link]

Idézem: " The rest of the symptoms in Table ​Table44 such as dry mouth sensation accounting to 35.3%, halitosis about 22.4%, sore throat attributing to 25.2% are likely due to inadequate consumption of water during prolonged usage of facemask."

Magyarul: az elsődleges oka a torok kiszáradásának az volt, hogy az alanyok nem ittak elegendő folyadékot, amikor hosszú időn keresztül maszkot viseltek, tehát ha rendszeresen iszol, amikor maszkot hordasz, ez a probléma simán orvosolható.


"Saját magad használt co2 ját lélegzed vissza. Miközben nem jutsz friss levegőhöz."


Abban a levegőben, amit te visszaszívsz, a CO2 bőven a limit alatt van. Negatív hatásai nincsenek. Forrás: [link]

2021. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Koplárovics Béci ***** válasza:
69%

"Saját magad használt co2 ját lélegzed vissza."


Az emberi tüdő kapacitása 4-5l. Alsó hangon is 3l egy kilégzés-belégzés. Hol tudsz te a maszk alatt 3l-t tárolni? Arról nem is beszélve, hogy nyomod az ökörséget, hogy milyen kicsi a vírus (20nm körüli). Nos: a CO2 molekula mégkisebb (0.33nm körüli). De a vírus "ki/bemegy" a maszkon a sokkal kisebb CO2 molekula meg nem?


"Ez is benne volt az e-mailekben. "


Ha ez is benne volt az emailekben, akkor azért elég nagy sületlenségeket levelezett Fauci.

2021. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
57%

2020 február. Oké. Atóta kiderült már pár dolog.


Az emberek összekeverik a vallást a tudománnyal. A tudomány változik, önmagát javítja. Attól nem lesz hiteltelenebb egy tudós, hogy bő 1 éve még mást mondott.


Ha olyanra vágysz, ami ugyanazt fújja évezredeken keresztül, akkor a vallásokat ajánlom.

2021. jún. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
55%

Ez történek ha rablót bérelsz fel a házad védelemére. 😂

Egymás után derülnek ki az összeesküvés-elméletek hogy valósak. Ki is az őrült? Mi lesz még itt? 🤔

2021. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
2021. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
53%
Nem meglepő ennyi a véleményem.Sok a sáros láb még és szép sorban kiderülnek majd a dolgok👏Minél előbb annál jobb és leállítani ezt az egész őrületet azonnal mert nem lesz jó vége de ez csak konteó,aha....
2021. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
21%
Rég nevettem ilyen jót, köszi!
2021. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
70%

#11: megnéztem mindkét linket, ilyet én is tudnék csinálni: egy videóban felvezetem, hogy a kiszivárgott levelekből kiderült, hogy valójában UFO-k csinálták a vírust és a vakcinákkal adják be az idegen nanochipjeiket, amikkel később az agyunkat irányítás alá tudják vonni.

Azt ajánlom ne higyj senkinek és menj egyenesen a forráshoz, nézd meg magad azokat az e-mail-eket, ahogy most én is tettem: letöltöttem a levelezést és rákerestem arra, hogy nem véd a maszk, és ezt találtam: egy Jennifer Nieman nevű nő írt neki, hogy írnak egy cikket a koronavírusról és Faucit kérték meg, hogy ellenőrizze, stimmel-e amit írt. Fauci egyébként nem válaszolt, vagy legalábbis a kiszivárgott e-mailek között nincs válasz erre a levélre. Rövid kivonat:


Clear up confusion about masks. Emphasize that masks are

for SICK patients ... to help keep their germs from getting into

the air.

But discourage surgical masks for most patients withOUT

symptoms ... there's no evidence they help. They're too loose to

limit inhaling germs ... and viruses can also get in through the

eyes.


Tehát azt írja, hogy nincs bizonyíték arra, hogy a sebészeti maszk véd, de a következő mondatból egyértelműen kiderül, hogy arra gondol, hogy a viselőjét nem védi a fertőzés ellen. Persze át lehet "költeni" úgy, hogy úgy tűnjön felesleges a maszk. Emelett szó sincs benne CO2-ről, száraz torokról. Ráadásul ezt sem Fauci írta, hanem egy gyógyszerész, aki szerkesztő egy lapnál. Rákerestem a carbon dioxide, co2, throat kulccszavakra is, a többi e-mailben sincs szó ilyesmiről.

Az alábbi linken letölthető az egész, kb. 650 mega PDF-ben.

[link]

2021. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
31%

A maszk megvéd a vírustól. Ezt onnan tudom biztosan, hogy egy Mers -bem tapasztalatot szerzett koreai orvos mondta, amikor épp a hatalmasok azt terjesztették még tavaly, hogy a maszknak nincs értelme, hogy ne legyen belőle hiány az orvosoknak/politikusoknak.


Ettől függetlenül Faucit nem küldeném rögtön a pokolra, jól megkínoznám előtte a tetvet.

2021. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!