Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért utólag kellett kellet...

Miért utólag kellett kellet beismerni hogy kínai laborban készült a vírus, mikor már a fél világot beoltották a kitudja milyen mellékhatásokat kiváltó szerekkel?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jún. 7. 16:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
78%
Pedig jelenleg a világ legégetőbb problémája a túlnépesedés. Két világháború nem volt képes számottevően csökkenteni.
2021. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
78%
Volt Holokauszt, atombomba, Sztálin Gulágja, hatalmas népirtások és semmi, nem hogy csökkent volna, nőtt.
2021. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
72%
27-es, a covidnak volt egy előzmény variánsa 2003-ban, én még emlékszem is rá, abban az évben érettségiztem, Magyarországra annak csak a híre jutott el.
2021. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
36%

33. válaszadó, ezt írtam én is. Hogy a koronavírus nem valami fú de vaciúj sosem látott-sosem hallott dolog, konkrétan már 10 éve létezett. És ennyi idő alatt úgy mutálódhatott saját magától is, ahogy úri kedve diktálta. Aztán most, 2020-ban mindenki nagyokat álmélkodik, hogy jééééé, koronavírus, a kutya meg a mája...

Rég készen lehetett volna már az oltás, nem az ujjacskáikkal kellett volna malmozni az eltelt évtizedben, és máris nem áll földbe a komplett infrastruktúra.

2021. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
44%
34. Youtuben fent már régen egy 2010-es videó,benne van ,hogy Kína náthát fog kapni. Persze erre is azt mondják, konteó meg stb. Hát nem így lett ? De.
2021. jún. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 hypno ***** válasza:
70%

#35


Ami messze van Európától, azzal nem foglalkozik az űbermencs fehér ember.

Kit érdekelt az Aids, vagy az Ebola, amíg csak a Afrikában haltak bele? A SARS amíg csak Ázsiát érintette?

Kit érdekeltek a háború elől menekült milliók, amíg nem indultak el Európa felé? Pedig pl. Pakisztánban már évtizedek óta több millió menekült él. Ahogy Libanonban, Törökországban és Jordániában is.


Kit érdekel, hogy a globális felmelegedéssel kiolvadhatnak mondjuk Szibériában olyan kórokozók, amikkel az ember már évszázadok óta nem találkozott, mint a pestis, fekete hmlő, lépfene, meg ki tudja még mi...

2021. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!