Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Észak koreai embereken...

Az Észak koreai embereken sehogy nem lehet segíteni ?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jún. 11. 18:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Azt kéne hogy, el kéne hívni az észak koreai felső vezetést és el kéne rabolni őket. Az észak koreai vezető nővére lenne esélyes a hatalomra, ha az öccse gyengélkedne. Kim Dzsongun fia Kim Dzsue, pedig csak 4 éves, tehát rá nem lehet bízni egy egész államapparátust. A vezérkar, a nővér és Kim Dzsongun már találkozott, a dél-koreai mun Dzseinnel panmindzsonban a határon. ha lesz egy ilyen találkozó, még egyszer le kell tartóztatni és el kell őket rabolni és így az ország tényleg irányítás nélkül maradna. Egyébként elég rossz hírek érkeznek Északról Kim Dzsongun bejelentette, hogy olyan nagy éhínség lesz, mint a kilencvenes években.
2021. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Mért kéne rajtuk segíteni? Hogy ott is ez a fasszszopó demokrácia legyen? Nincs még elég országban? Ha nem tetszik ilyennek ne menj oda!
2021. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#12 , Ismered azt a szót, hogy empátia ?
2021. jún. 11. 20:20
 14/15 anonim ***** válasza:
85%
Gondolkodtam már rajta, és én sem találtam lehetőséget rá. Egyetlen esély van: a vezetés rájön arra, hogy túlságosan is elnyomja a népet, ami annyira éhezik, illetve a hosszú katonaévek alatt a nők termékenysége annyira lecsökken, hogy a nép fogyni kezd. Egy idő után kezd majd érték lenni az ember, hiszen az elit nem akar a földekre menni, hogy legyen élelme, vagy a gyárakban robotolni, így javítanak az emberek életkörülményein. Ha pedig nagyon eszetlen a vezetés, akkor a végén kifogy alóla a nép. Akár ezer évig is maradhatnak.
2021. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Liberty in North Korea nevű szervezet munkájára keress rá. Disszidenseknek segítenek kijutni az országból. Ha olvastad a lány hét névvel című könyvet, akkor tudod, hogy miről van szó. Lehet nekik adományozni is. Szerintem ez hasznosabb, mint a BLM.
2021. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!