Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi történik Joe Bidennel?

Mi történik Joe Bidennel?

Figyelt kérdés
Én tavaj a demokratáknak szurkoltam hogy nyerjenek. Sajnos mostanában Joe Biden nagyon rossz passzban van. Nem érteni mit mond az interjúiban. Nem képes befejezni egy értelmes mondatot. Már nem bírja visszafogni magát, nyilvánosan is kimutatja vonzalmát a 14 év alatti kislányok iránt. Még az első évnél se tartunk a 4-ből. Hogy fogják kibírni?

2021. jún. 16. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Ezt eddig is tudták róla nagyon jól akik hatalomra segítették!


Az elnöki pozíciót eleve nem neki szánták, hanem Kamala Harrisnek. És nem sokára át is fogja venni a hatalmat.


Szóval az a helyzet, hogy Amerikában minden terv szerint halad!

2021. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Csak a szokásos.
2021. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Az ami eddig is volt. Korábban is keverte a neveket, néhány vitán azt sem tudta, hogy miről van szó. Senki sem számíthatott arra, hogy ez idővel ne romlana. Bábnak kellett
2021. jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Beált nálla az agyhalál.
2021. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kamala se okés fejben. És most ne mondjátok nekem hogy szexista vagyok vagy rasszista... Úgy röhög mint egy pszichopata amikor nem tud válaszolni...
2021. jún. 16. 21:38
 6/12 A kérdező kommentje:
2021. jún. 16. 21:42
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Persze, hogy nem százas a Kamala sem! De pont azért van pozícióban.
2021. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Tavaly óta öregedett egy évet.ennyi idősen nem érdekli más a sex, egyszerűen fél lábbal a sírban van már.nyilván nem ő irányítja az országát, vele szemben az egyetlen cél hogy életben tartsák még 3,5 évig.
2021. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Vicces látni, amikor az USA-ban életükben nem járt magyar panelpatkányok az interneten ráböknek arra, hogy nekik Trump az identitásuk és ennek megfelelően pörögnek rá arra, hogy hogyan tudják betámadni az országban lévő másik oldal politikusait :D
2021. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

9-es!


Itt te vagy az egyetlen patkány!


Az a vicces látvány, hogy a világ legnagyobb hatalmát egy demens vénember "irányítja"!


Gyakorlatilag most már nap mint nap komplett hülyét csinál magából az egész világ előtt!

2021. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!