Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csatlakozik Koszovó albaniahoz?

Csatlakozik Koszovó albaniahoz?

Figyelt kérdés

2021. jún. 19. 07:18
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Mittomén.
2021. jún. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
😀😀😀😀😀😀
2021. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon valószínűleg igen. Ezzel egy Szerbiához mérhető államalakulat jönne létre, és ez örökre elvenné a szerbek kedvét egy esetleges agressziótól.
2021. jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel koszovó egy semmi állam biztosan fog, de amit előttem írt a srác, hogy elveszik a szerbek kedvét , inkább úgy fogalmaznék, hogy csatlakozás esetén kicsit több szerb tank lenne koszovóba mint eddig. Mai napig fáj egy szerbnek koszovó kiválása, ez kb. olyan mint ha szomszédos országunk cigányország lenne BAZ megye kiválna mert megszavaznák a cigányok erre 5 év múlva meg cigányország része lenne. Ez hatalmas szembeköpés. Mi magyarok persze tapsolnánk, hogy " jaaaj szegények joguk van!! No rasszizmus CLM stb. de egy egységesebb és identitásukat ismerő ország azt mondaná, hogy induljon a hadsereg.
2021. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy kb. 100 év múlva biztos. Egyenlőre még nincs szándékukban

.

2021. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem lesz egyesülés, de gyakorlatilag igen, összefonódnak, mint például Belarusz és Oroszország szövetsége.
2021. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Délvidékiként remélem, erre minél később kerül sor, ugyanis ez 100% egy nagy háborút fog okozni, én pedig nem szeretnék katonaszökevény lenni.
2021. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
#7 akkor beállsz, én is beálltam.
2021. jún. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
8 Nem fogom az életem kockáztatni, olyan konfliktusért, amihez semmi közöm sincs, az meg a te bajod, hogy beálltál. Az én életem felet senki ne rendelkezzen.
2021. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!