Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért kell már mindennek a...

Miért kell már mindennek a politikáról szólnia??

Figyelt kérdés
Covid, foci EB, MINDEN elpolitizálódik. Elegem van már.

2021. jún. 22. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez engem is kezd zavarni.
2021. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Mert mosni kell az agyat, hogy csak a hülyeség legyen benne, utána aratni lehet.
2021. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Talán ne a politikai rovatot nézd.

Engem nem is az zavar, hogy az általad felsoroltakba van némi politika, hiszen évtizedek óta mindenben van politika. A fociban is, hogy pl miért kapnak milliós fizetést a labda kergetésért, vagy miért van pár focistánknak diplomata útlevele...


Ami engem inkább zavar, hogy a youtube hirdetésekbe is miért van már politika??

Miért nem lehet ilyen téren elszakadni a politikától??

Miért kell egy fiatal gyereknek mese közben a képébe nyomni, hogy Karácsony 99%-ban Gyúrcsány??

Ez az ami szerintem már sok és undorító.

2021. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Sajnos a moslékkoalíció előrehozott kampánya korábban indította be a rakétákat. Csak akkor lesz ismét nyugalom, ha elhasalnak 2022-ben, addig ki kell bírni. (Ha nyernének, még durvább dolgok jönnének.)
2021. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
3as, egy kisgyereknek semmi keresni valója youtubeon. De akkor ennyi erővel miért youtiberkedik ferike?
2021. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

#5

Az lehet, de azért vannak ott mesék. Egy szülő nyugodtan bekapcsolhat egyet neki. Nem tudom miket szoktál ott nézni, de nem csak idióták és horror történetek vannak fenn youtubon, hanem vannak gyerek tartalmak is, ott pedig lenne éppen keresnivalója egy gyereknek.

De nyílván ott semmi keresnivalója nem lenne a kormány propagandának.


Feri youtuberkedik... És??

Annak is meg van a maga közössége, nem kell mindenkinek azt hallgatnia, ellenzéki vagyok, de 1 videót se láttam tőle, mert hidegen hagy. Te se vagy rákényszerítve, hogy azt nézd. Vannak fenn olyan "zenészek" videói is, ahol 1 hangot nem tudnak eltalálni, ezen sem tudok bosszankodni, mert ha akarom hallgatom, ha akarom nem.

Vannak fenn paródiák is, ha nem tetszik nem nézem... Tényleg sok tartalom van, de nincs senki arra rákényszerítve. Szóval Feri tevékenysége nem tudom hogy jön ide. Ő nem tolja bele az ember képébe, hogy márpedig nézzed, meg nincs tele minden a hírdetéseivel.

De a fidesz meg tolja mindenhol a hülyeségeit, ha nem akarod is látnod kell. Esküszöm ennyire csak Hitler tolta a propagandáit az ember képébe.

2021. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!