Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Indonézia milyen országnak...

Indonézia milyen országnak számít az emberi jogok terén?

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon lazán értelmezik a “jogok” szó jelentését…
2021. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Adnak a látszatra, de valójában nem tartják fontosnak.
2021. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Alapvetően iszlám ország, így sokat elmond a jogok hozzáállása terén.
2021. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 és minden iszlám ország szerinted egykutya egymással? Marokkó ugyanolyan szerinted mint Szaúd-Arábia? Nézd meg előbb inkább valamelyik »iszlám És Nem arab« országot, ha azért ilyen a véleményed, mert még nem ismered :) én voltam Marokkóban, az Szaúd-Arábiához képest azért erősen Nyugat (és nemcsak égtájban, jogban is)
2021. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as. Tunézia is ilyen volt a keményvonalas diktatúra miatt, amely elnyomta a radikális iszlámot, de most sajnos erőre kaptak. Tény, hogy Marokkó, Tunézia haladóbb, de nekem egy ország ahol bűncselemény a homoszexualitás az nekem nem demokrácia, bocsi. Már pedig még Tunéziában is az. Indonéziában nyílvános botozás jár ezért.
2021. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!