Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Azok, akik sajnálják George...

Azok, akik sajnálják George Floydot, azok végignézték ezt a videót?

Figyelt kérdés

[link]

Floyd nem volt hajlandó engedelmeskedni a rendőröknek. Ha beszállt volna abba a kocsiba, és nem hisztizik, akkor most még élne. Ha megfigyelitek, már azelőtt mondogatja hogy “I can’t breathe”, mielőtt rátérdelt volna a nyakára a rendőr.



2021. jún. 27. 09:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
ha valaki ordítozik, vagy folyamatosan (!) pofázik, akkor az szerintem tud levegőt venni
2021. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%

"ha valaki ordítozik, vagy folyamatosan (!) pofázik, akkor az szerintem tud levegőt venni"



És mégis fulladásban halt meg...Micsoda feladvány.

2021. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%

11-es: elvileg ahhoz, hogy valakinek jogosítványa legyen, el kell végeznie egy elsősegély-tanfolyamot. Neked van jogsid? Mert ott elvileg arról is beszélni kellene, hogy hogyan fullad meg egy ember.


Segítek: attól még, hogy valaki tud valamennyire beszélni, nem jelenti azt, hogy megfelelő mennyiségű levegőt be is tud lélegezni, vagy hogy az az oxigén el is jut az agyig. Tudod pl. amikor valakinek elvágják a nyaki ütőerét, az is effektíve megfullad, mert nem jut oxigén az agyba.

2021. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
7%
Kérdező, szerintem megkaptad a választ - azok sem nézték meg akik itt George Floydot védik.
2021. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
A tények makacs dolgok meghalt mert megölték..teljesen mindegy h engeselmesekeddett e mert ők profi rendőrök mindenre felkészitve és akkor sem érdemelte meg..
2021. júl. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!