Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Amerikaiak miért járnak...

Jeffrey Spender kérdése:

Az Amerikaiak miért járnak élen az atom alkalmazásában, a Németek meg atomellenesek ?

Figyelt kérdés
2021. jún. 29. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Mert Németországban van egy erőszakos és hangos kisebbség a Greenpeace sötétzöld agyhalottak, akik szerint az atom rossz.


Az Amerikaiak meg azért, mert mindenük megvan hozzá és akkor miért ne.

2021. jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
"agyhalottak" Mint te?
2021. jún. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Biztos, hogy ők állnak az élen?


[link]


A németeknél a populisták meglovagolták a fukushimai események keltette pánikot és ez lett belőle. Szerintem is butaság, de ők tudják.

2021. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#2 miért te minek neveznéd azokat, akik szerint az Atomenergia rossz mert csak, és emiatt visszahozatták a sokszor szennyezőbb SZÉNerőműveket.
2021. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

"mert csak, és emiatt visszahozatták"

1. aki nem ért veled egyet, az agyhalott?

2. nem mert "csak"

3. "Németországban 248,2 milliárd kilowattóra (kWh) áramot termeltek és juttattak a hálózatba az év első felében. Ebből 128,4 milliárd kWh, vagyis 51,8 százalék megújuló energiából származik. Egy évvel ezelőtt a megújuló energiaforrások aránya még "csak" 43,3 százalék volt"

"az új cél, hogy az ország az 1990-es szinthez képest 2030-ra 55 helyett 65 százalékkal, 2040-ig 88 százalékkal csökkentse a szén-dioxid kibocsátását. 2045-re szeretnék elérni a nettó nulla kibocsátást, amit korábban 2050-re akartak elérni, utóbbi a közös uniós cél is. Most 40 százaléknál járnak."

Tehát annak ellenére, hogy bezárják az atomerőműveket (mert a nép nagy része így akarta), egyre zöldebbek lesznek, egyre nő a megujúlók aránya és csökken a CO2 kibocsátás és 5 évvel korábban tervezik elérni a 0 kibocsátást.

De persze tudom: hülyék, agyhalottak, stb. mert nem értesz egyet velük.

2021. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5:


Neked mire fel ez az Atomerőmű - ellenesség ?

2021. jún. 29. 21:42
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

6os. Szerintem az hogy ha átmeneti megoldás, de tartós biztos nem lehet az atomenergia. Igaz biztonságosak de a keletkezett hulladék rendkivül veszélyes. Illetve nagyon költséges, amiből akár zöldé is tehető az ország (a megépitése árán).


És maradjon abba a pöcsméreget a zöldek és nem zöldek között. Közös ellenség a lilák!

2021. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

6. hülyeség-ellenesség nem egyenlő atomerőmű-ellenesség. Egyszerűen hülyeséget írtál én meg megcáfoltam, erre jössz azzal, hogy miért vagyok atomerőmű-ellenes.

Ezzel az erővel én írhattam volna, hogy Neked mire fel ez az Atomerőmű-imádat.

2021. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8:


Atomnál tisztább, környezetkímélőbb energiaforrás nem létezik, a Franciák és Amerikaiak érdekesmód tudják kezelni a kiégett fűtőelemeket, a Németek meg radikális, Die Linke / Greenpeace és hasonló irracionális, zavaros érzelmi alapú szólamokkal hadakoznak ellene.

2021. jún. 29. 22:19
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

"Atomnál tisztább, környezetkímélőbb energiaforrás nem létezik" Nem tudom, hogy ezen nevessek, sírjak, vagy csak csodálkozzak.

Inkább csak hagylak kipihenni magadat, hátha egy alvás jót tesz.

2021. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!